Predstavite se!

  1. Mtanic
    Mislio sam da se predstavim, al' vidim neozbiljni ste.

    Је л' се ти то подсмијеваш овим људима?

    Ја сам Биљана, долазим из Бјељ'не. Уз Турбо-шланк сам смршала са 165 килограма на 186, за само 6 мјесеци. Осјећам се добро.

  2. Ne podsmevam se. Mrtav sam ozbiljan.
    A ti da si iz BN znala bi kako se piše ime grada. :P

  3. Ja sam Božidar Božić
    83-e sam godište, idem u školu
    a kurac mi je oštar kao nožić.

  4. Јадранко Стоименов
    Украјина

  5. Buksno jeb'o te telefon ceo dan te zovem....UPALI GA ILI SEČEM SLIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Inače ja sam Čiko Lopez Martinez Huan Karlos Mauricio De La Penja Moskito iz Hondurasa i glumim u španskim serijama. Volim sve što vole mladi i skupljam sombrera. Omiljeno jelo mi je burito......PRRRRRRRRRRRRRR AJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJ

  6. Мома Јоксимовић
    Обреновац

  7. Tengo una doble cuenta de Fernando Colunga, lo que significa a la mierda!
    mada me možete zvati Jorgovan Tabaković lololo!

  8. Tengo una doble cuenta de Fernando Colunga, lo que significa a la mierda!
    mada me možete zvati Jorgovan Tabaković lololo!

    不要夸大!

  9. Janja Ćulibrk

    Stapar

  10. Mehmedije Mahrumaratic zovite me Mahro

  11. Фахрудин Ахметагић
    познатији под псеудонимом лимени

  12. Ћао. Ја сам Ахил. Имам 25 година. Нећу да кажем шта сам по вероисповести и одакле долазим да не бих имао проблема. Толико

  13. Nikola Kovačević,21 godina, iz Kikinde.

  14. _AJAX_

    Ћао. Ја сам Ахил. Имам 25 година. Нећу да кажем шта сам по вероисповести и одакле долазим да не бих имао проблема. Толико

    Ахахахахаххахаха Убоди се у пету!

  15. Ћао свима, ја сам Јогурт и синоћ сам сањао да уместо лактова имам колена, а уместо колена целер.

    Ахахахахаххахаха Убоди се у пету!

    + 329 и кет сканка у пакету лолол ол

  16. Ћаос. Ја сам Нежна Попичје, идем у школу за тапатера и волим да гађам Јевреје обрезаним кожицама.

  17. Ћао. Ја сам Ахил. Имам 25 година. Нећу да кажем шта сам по вероисповести и одакле долазим да не бих имао проблема. Толико

    Хаха, који тизер. Шта, је л' си мормон?

    Чудак, добар блуз. Јесте да органски не подносим лик и дело дотичног, али ајде. Добро одсвирано, а ни вокал није лош.

  18. zdravo,ja sam mirko,imam 12 godina i hocu da nadjem curu

  19. Бог те нејебо, како силује гитариста.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.