Predstavite se!

  1. Ahoy, ja sam Frensis Drejk. Osim što volim da isplovljavam, volim da uplovljaju u mene.

  2. Ahoy, ja sam Frensis Drejk. Osim što volim da isplovljavam, volim da uplovljaju u mene.

    Romantična dušo, hoćeš reći da si istovremeno surovi pirat i mirna luka?

  3. Имам палију 0, 2 метра.

  4. Đango ančejnd, dupli nalog trenutno banovanog princa seksa i erotike, najs tu mit ju

  5. Zovem se Nemanja Jovicic, zivim i radim u Novom Sadu, zavrsio fakultet, nemam ozbiljnu devojku, uskoro punim 25, cesto izlazim u kafanu "Lipa" u Mileticevoj ulici gde pijem pils plus pivo i molio bih ako moze da ostanem anoniman

    http://www.youtube.com/watch?v=6pYH8SARyqQ

  6. Е манијаке што су те бановали?

  7. okačio sliku lika kako POZIRA dok šatro seče kurac na panju. Sekirom. Tras-2 nedelje.

  8. ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА Е

  9. Romantična dušo, hoćeš reći da si istovremeno surovi pirat i mirna luka?

    To je samo fasada, iluzija, hiperbola! Na moru sam po godinu dana sam sa svojom posadom od četesdva ponosna Britanca, pazimo se! Da nije mene nikada krompir probali ne bi!

  10. ЋУТИ, ВИДИШ ДА ПОКУШАВАМ ДА ТЕ ИШЧУПАМ!!! :)

  11. Mlad momak bi htio da upozna ćoravu đevojku radi intimnog drženja.
    Šifra "Mali kurac"

  12. Zdravo, htio bih da upoznam đevojku koja bi se smijala na sve moje fore. Ne pokušavam svojim smislom za humor da kompenzujem neki nedostatak, daleko bilo, nego mi je nekako glupo da izlazim s nekom i da uzalud prosipam fore. Izgled nije bitan, bitno je samo da ima svoje auto, stan i prirodnu boju kose (osim ako je džindžer, u tom slučaju ću je ja ofarbat ako ona ne bude šćela) a ja zauzvrat obećavam konstantan kvalitet fora, možda čak i blagi porast, zavisi od nje. Gej stop (osim ako nije u pitanju neki baš slatki gej sa navedenim kvalitetima).

  13. ećao svima, zovem se slaviša rodić i ja sam didžej u kafiću u brestovcu.

  14. volim da pecam i pijem spermu

  15. Здраво Пунјац.

  16. zdravo KacamakSaSira

  17. ispricaj mi svoju pricu

  18. Плашим се осуђивања.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.