Dakle, filmovi

  1. Elem, Jurassic World htedoh gledati, nego puko Popcorn program, prso im sajto. Možda im je kazan radio sajt?
    Pa sam skinuo sa kikesa

  2. Ne gledaj to Kaunte, golo govno od filma.

  3. Čekaj, ako ima iole da je sličan sa prethodnima, ja bi gledo onako porodično. Meni ova tri dela ok film, family/sci-fi/action/raptor

  4. Za porodično gledanje je superiška, naročito ako si sin u toj porodici i imaš 13 godina.
    A i ovako može da se gleda, šta, nije toliko loš.

  5. Definitivno pripada ovome što si rekao, family/sci-fi/action/raptor, ali meni je to toliko premlako i prežvakano da sam se baš smorio. Ako gledaš sa klincima i ako je to svrha prvenstveno, onda ćeš imati stomak da istrpiš :)

  6. To mi kaži. Torima, torima si.
    Ma skinuo sam ga, otprilike je fazon: bolji specijalni efekti, lošija gluma i priča nego u npr. prvom delu.

  7. Pa verovatno, nisam gledao prethodne delove ali je lako zaključiti da svi noviji filmovi imaju unapređene specijalne efekte. Ne tako loš, tj dobar sci-fi/action je Čuvari galaksije.

  8. Фантастичан пример како је уз мало маште и из добре идеје могуће направити фантастичан филм. Одлична нарација, и фантастичан избор фотографија. 12 мајмуна је практично "римејк" овог филма.
    http://www.imdb.com/title/tt0056119/

  9. Da Bog da da se usere svako ko napiše reč rimejk na ovoj temi od ovog trenutka.

  10. види стварно, исти лик писао сценарио за 12 мајмуна. Морам сад погледати овај филм. Има ли торент?
    Таман да прекинем овај млаки, метиљави шпијунски трилер са Кустурицом

  11. Хаха Бохоре ја таман хтио написати да су навалили са римејковима и предомислио се. јер ово је стварно римејк

  12. Obrati pažnju brt jer proliv vreba

  13. Има, филм је заправо само нарација и смењивање слика, пола сата траје. Нађи на торенту.

  14. А дај бјежи, па сморио сам се већ уз овај филм с кустом јел оћеш да ми сад опадне притисак на 40:20? само ми још фали слајд шоу да гледам

  15. Мојне си нуб, фантастични кадрови и свакако имају поенте. Плус фантастична нарација. Гледај га у неком тренутку свакако.

  16. у неком тренутку оћу
    Јел ваља онај са Де Ниром и Индијанцима? Препоручивао неко на теми не могу да се сјетим назива

  17. Не знам на који мислиш. Мада је онај о Босни са Де Ниром и Џонтром једна од јачих трешина.
    http://www.imdb.com/title/tt1480295/

  18. Ма није тај. Сјетио сам се, Мисија се зове

  19. http://www.imdb.com/title/tt0091530/ Ако мислиш на овај, могу да ти кажем да нисам гледао.

  20. тај. Дјелује занимљиво, скидам

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.