Dakle, filmovi

  1. Од класика из праисторије, могу да кажем да је Малтешки соко јако мршав филм.

    А исто тако могу да кажем да ко није гледао The Wicker Man-а (1973), мора да га гледа, јер кида филм.

    Коначно сам се натерао да одгледам Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Јако добар и креативан филм, баш фин за одгледати, поготово са девојком/женом/или неком романтичном пичком. Провалио сам га јако брзо, али свакако има квалитетну причу и добар развој, и чини ми се да није ни пуцао на неки обрт. Џим Кери је добро одрадио улогу и сад ми дефинитивно мање иде на курац него пре филма, а пре филма ми је страшно ишао на курац са својим "јебем, не вадим" фазоном.

  2. labokv
    http://www.imdb.com/title/tt2375574/ kakav je ovaj jel gledao neko?

    Drama, Horror

    Ако ти се гледа овако нешто, а ниси гледао, гледај The Wicker Man-a из 1973.

    Ово нисам гледао, мада ми делује просечно, шта га знам, као да може да се одгледа, али јебем ли га, да не губиш ништа ако га не одгледаш. Додуше, постер му изгледа кул.

  3. ајде дајте предлоге за три филма која би требао да скинем пошто сутра палим напут. значи дајте нешто проверено добро не нека андерграунд срања

  4. Какви су следећи филмови?
    Deamons (Shura) (1971)

    The Cabinet of Dr. Caligari (1920)

    Liza the Fox-Fairy (2015)
    Пише комедија/фантазија/хорор и притом има оцену 8.1...

    The Cremator (Spalovac mrtvol) (1969)

    Onibaba (1964)

    The Ornate Lock (Manichithrathazhu) (1993)

    The Blue Elephant (2014)
    Опет, необично ми је да хорор има оцену 8.4, па ме занима вреди ли гледати?

  5. gledao sam the wicker man iz 73 i rimejk..nisam odavno gledao horor, ne ocekujem vrh film a ne bi trebalo ni da je tesko sranje...

  6. Гледај Snatch, Mean Machine, Up!.

  7. ајде дајте предлоге за три филма која би требао да скинем пошто сутра палим напут. значи дајте нешто проверено добро не нека андерграунд срања

    Boogie Nights - јер је јебено прекул и одличан филм.
    Eternal Sunshine of the Spotless Mind - за случај да набавиш пичку на путу.
    The Wicker Man (1973) - док си сам у соби, по мраку, да те научи да не верујеш мештанима, лоло, посебно фин, ако идеш међ влахе.

  8. снеча и бјутифл мајн гледао сам, сада ћу да погледам остале трејлере

    одгледао сам трејлер за онај олов цртани чини ми се јебено кул. Иначе морате гледати лего муви мени је топ хахахахах

  9. Имаш неку грешку, ниједан од та три линка не води ка имдб страници филма Велики Лебовски.

  10. Зашто бришеш постове, дјевојчице децхко?!

  11. The Blue Elephant (2014)
    Опет, необично ми је да хорор има оцену 8.4, па ме занима вреди ли гледати?

    sumnjam da vredi.svaki film sa blistog istoka ima prejaku ocenu na imdb.niko drugi ne gleda ta sranja osim njih a oni daju visoke ocene..gledao sam neki pakistanski koji je imao ocenu preko 8, a realno nije ni za 2..msm gledao ga 10 min..

  12. Кул спрдњица, визуелно лепа.
    https://vimeo.com/10149605

  13. izbagovana vuka

    Стеван
    Имаш неку грешку, ниједан од та три линка не води ка имдб страници филма Велики Лебовски.

    zato što je sranje poyy

  14. sumnjam da vredi.svaki film sa blistog istoka ima prejaku ocenu na imdb.niko drugi ne gleda ta sranja osim njih a oni daju visoke ocene..gledao sam neki pakistanski koji je imao ocenu preko 8, a realno nije ni za 2..msm gledao ga 10 min..

    Биће да си у праву, све рецензије Египћани, и фазон једна лик из УАЕ ваљда.

  15. нијемач појма ^

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.