Dakle, filmovi

  1. dajte neki film koji je pogodan za gledanje sa bakom

  2. Elem Warcraft gledah, onako - LOTR za sirotinju u suštini. I patuljci kao Gimli izgledaju, isto imaju i elfovi, samo ružniji.
    Verovatno fanovima igre izgleda bolje, meni ne baš, a i kratak je da bi se dobilo na karakterima. Tako
    5/10

  3. The Hateful Eight

    Što s mene tiče najbolji Tarabtinov posle Pulp Fictiona.

    Mada po mom mišljenju je Revenant sasvim zadovoljavajući film. Tako da ne znam koliko ti znači moje mišljenje.

  4. Ljudi nisu navikli da sede tri čuke i gledaju film, zato ga stoka napljuva. U suštini odlični tarantinovski dijalozi, dobri likovi, soundtrack jebe. Kamera je do jaja isto. Uživanje.

    Ako znaš engleski gledaj bez prevoda, jer se prevodom gubi oštrina dijaloga.

  5. Ne očekuj previše akcije, ali očekuj dosta priče i predrkane likove.

  6. E, gledao sam Hateful sa nekim prevodom ludačkim, neko se stvarno potrudio da dočara te neke izraze, super je ispalo. Možda i nađem to

  7. Lepo objašnjeno. Hvala.

  8. Hahah tako ti je na svakoj temi moj grofe.

    Puko forum ko paća u poljskoj.

  9. E, gledao sam Hateful sa nekim prevodom ludačkim, neko se stvarno potrudio da dočara te neke izraze, super je ispalo. Možda i nađem to

    To je do jaja za ljude koji ne mogu da isprate u originalu, ne znaju engleski dovoljno dobro itd.
    U svakom slučaju, nađi, ne mere da škodi. Pusti i meni, ćale oće da gleda, al' dosta toga ispusti jer ne zna američki sleng i ta sranja. Njemu bi koristilo. Ja gledao film tri puta, skriner, bioskop, svrš snimak. Na skrineru mi bio do jaja, u bioskopu je vizuelno svrš, ali me nervirao prevod, i posle gajbi gledao neki brutalan snimak od 47 gb, jebački skroz.

    Meni je H8 totalno uživanje od filma, jebem li ga, ne znam kako će Tilmu leći. Sporiji mu je ritam nego u Đangu i većini Tarantinovih filmova, ali meni ni u jednom trenutku ne prelazi u domen monotonije i preteranosti, lepo mu teče radnja. Jebem li ga.

  10. Pazi, gotivm ja Tarantina. Zato sam i uzeo da gledam. Ali uđoh na recenzije imdb i videh gomilu 1/10 ocena sa priličnim useravanjem u film.

    Kao, kakav je western kad se samo na početku dovezu u neku kuću. Smor dijalozi. Rasiatičkih komentara gomila al to me boli uvo. Predugi dijalozi i tako to.

    Baš me izbacilo.

  11. Prilično sam siguran da je to ovaj: http://titlovi.com/titlovi/the-hateful-eight-226214/komentiraj-prijevod/
    Vidi se i po komentrima da je izazvao reakcije - dobre i loše.
    Ja volim da imam titl, ne mora srpski, može i engleski. Često i u našim filmovima ne registrujem neko mrndžanje, a posle bude nešto bitno, a kamoli ovamo sa naglascima/skraćenicama/žargonom itd.

    Diskusija se nastavlja:
    http://lincolncen.3cdn.net/cc4e0be4c557492cee_d1m6bfc2f.gif

    @Šomenko
    Šta znači "za baku film", kolje li ti baba?

    Tilmo, Tarantinovi filmovi možda i nisu umetnička remek-dela, ali sigurno nisu dosadni

  12. Film koji ce sadisti i mazohisti obozavati. Cisto i nepatvoreno nasilje, ubistva, vesanja, premlacivanje zena i kao slag na torti gej pusenje kurca pod prisilom. Radnja manjkava i u Tarantinovom stilu sve je preuvelicano iskrivljene realnosti do granice pucanja. Film koji ce Mitke gledati sa rukom na ocima. Da nije brutalne kamere bio bi to jedan od 127 filmova koji nosite na eksternom hardu kad putujete negde i ne pogledate na kraju.

  13. Pazi, gotivm ja Tarantina. Zato sam i uzeo da gledam. Ali uđoh na recenzije imdb i videh gomilu 1/10 ocena sa priličnim useravanjem u film.

    Kao, kakav je western kad se samo na početku dovezu u neku kuću. Smor dijalozi. Rasiatičkih komentara gomila al to me boli uvo. Predugi dijalozi i tako to.

    Baš me izbacilo.

    Pa 3/4 filma jesu u jednoj sobi, ali koga boli kurac, kada je to do jaja odrađeno, u jednu sobu staviš meksikanca, crnca, belog rasistu, belog liberala, ratnog veterana rasistu, belca tatinog sina i zlu kučku. Dijalozi su kod Tarantina uvek dugi, i puni rasizma i verbalnog nasilja, uglavnom po njima kenjaju ljudi koji se zgražavaju nad istim u filmu. Proseravanje. Kenjaju mu za rasizam, za prečesto korišćenje nigger-a u filmu, za nasilje nad ženama. A film jebeno ogledalo Amerike, lolo.

    Seru ljudi. Vizuelno je toliko savršen film da je i to dovoljno za gledanje, a neki predrkani momenti i gluma jebu.
    Gledaj slobodno, pa javi utiske.

  14. Mitke pogleda Hateful Eight, a onda pusti "Mia i ja" da malo razblaži pred spavanje

  15. Mia i ja je jebeni nightmare in elm street. Horor.

  16. Film koji ce sadisti i mazohisti obozavati. Cisto i nepatvoreno nasilje, ubistva, vesanja, premlacivanje zena i kao slag na torti gej pusenje kurca pod prisilom. Radnja manjkava i u Tarantinovom stilu sve je preuvelicano iskrivljene realnosti do granice pucanja. Film koji ce Mitke gledati sa rukom na ocima. Da nije brutalne kamere bio bi to jedan od 127 filmova koji nosite na eksternom hardu kad putujete negde i ne pogledate na kraju.

    Soundtrack standardno jebe, kamera jebe, duhoviti dijalozi, preuveličavanje. Da je možda neko uzeo da snimi film sa istom tematikom, taj film bi bio možda to sranje sa harda. Ovako je svakako vredan gledanja. I nije gadan. A nit sam sadista, nit mazohista.
    Ali što se mene tiče, ovo je definitivno među najboljim Tarantinovim filmovima. Ne znam.

  17. Meanwhile at Thilmo's

    Ćilmo pustio Američku pitu Reunion, to je sigurica, a ostavio nas da se raspravljamo o dojmu Mrziteljskih osmoro

  18. Ne ali se razmisljam za Deadpool lolo

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.