Prijava

Videh ovu temu u aktivnim i bas sam hteo nekome da jebem mamu zbog gledanja filmova za vreme svetskog. Jebem vas u usta lelemudska ja ne stizem ni svaku petu tekmu da pogledam a ovde pojedini vidim imaju vremena i za filmove

Ja juce gledao Inception odlican film

a sto bi tvoj neprijatelj bio i moj neprijatelj.meni pravo da ti kazem znaci

Nije on meni neprijatelj, on je samo neotesani i nevaspitani kurton kosovarski koji me tu nešto proziva šatro i uvek popuši karu i uvek dodje po još, pokušavam da ga civilizujem ali od govana se pita ne pravi

Svaki put me unistis od prozivanja da me bude sramota po 7-8 minuta

Problem je što ti ne znaš za sramotu, šiptarčino

Da znam ne bih ti se ni obracao tako da, da, moguce da je to osnova problema

Nemate vremena da gledate filmove, a imate da spemujete temu, dabogda nocas sanjali kako ronaldo daje golden shower messiju.

odlican suk.izvini skudeto pricam realno a ne da bi uzvratio pohvalu

BOHORE DRAGO MI JE AKO SAM TE NASMEJAO

Ti si kategorije da imaš problen, a ne problem, debilu rekao sam ti da ovo nije familijarno okupljanje kosovara i da ne možeš da ideš po forumu i psuješ ljude koji ti se nisu ni obratili, jel imaš bar dve ganglije u toj tupavoj lobanji da možeš da povežeš to sa time zašto si neotesana, nevaspitana glupa kosovarština. Naduvaj mi jaja

Za tebe sam doktor pismenosti, mojne sad da potežem onaj Jogurtov komentar. Tatin sinčiću retardirani

Maestro debilko nasamaracu te

Labokove, nisi korektan uopšte

e to mi nikad niko nije rekao.jednostavno gresis, pitaj nekog drugog jel mu bio dobar odgovor

ps jel točno da si ostao bez tri supruge zbog mame i tate, odnosno da si psihološki još uvijek mladi dečačić?

ako mislis da sam ja sa njim u klanu

E nemoj samo jogurtov komentar samo to nemoj