Prijava

Hahahaha evo ga i ovaj
Edit: istina je druze, zbog tvoje mame i mog tate :)

Kakva replika, ajmo aplauz iz pristojnosti ko na predstavi koju organizuju učenici specijalnog odeljenja

Sjajne prozivke reljo iz IV-2

Samo držim korak s tobom

Dajte nesto za gledati, smor ovih dana na tv

i da ne možeš da ideš po forumu i psuješ ljude koji ti se nisu ni obratili

Reče lik koji je došao na temu da bi podjebavao Apofisa. Ajd mrš.

https://www.imdb.com/title/tt0276919/

Kakva filmčina, gledao po treći put.

Reme, pvt

E dogvil jebe stvarno, i ja ga gledah vise puta

Journey's end

Sjajan film, Pol Bethani strašan glumac.

Paul Bethany se pokazao u Gangster No. 1, sjajno.

Kako taj film kida, gledao sam ga sigurno 5 puta

Molim od srca da mi neko pošalje taj Jogurtov komentar! Hvala :-)

Evo ti ovde
Офуцана задригла босанчуро, када је писменост у питању, за тебе сам доктор наука, јер видиш, мој матерњи језик је српски, за разлику од рикања, завијања, лупања батином о каменчину и осталих видова комуникације с брда на брдо који се у твојој постојбини користе. Капирам да ти је тешко да разумеш све ово јер ипак су те одгајили вашљиви прекодрински медведи, а већи део живота си провела у урлању са једним запушеним уветом, орању планинчине и стругању вучјих гована са гумених опанака, све док није куцнуо час да на трактору и са две кесе пуне вунених чарапа заједно са колоном својих крезавих земљака коначно крочиш у цивилизацију и спознаш благодети асфалта, пеницилина, ходања на две ноге и термички обрађеног меса, али пробај да бар мало напрегнеш те кржљаве босанске ганглије и схватиш да се овде говори мало друкчије него у околини пећине у којој си се окотила.

Него, видим да те минџа очајнички сврби, а човјеку се већ поодавно не диже на тебе, или му се не диже уопште, па си присиљена да тражиш курчевину по интернету и сваки неуспех те само додатно фрустрира и издркава и чини агонију твоје менопаузе још неподношљивијом. Рекли су ми да доста личиш на згажено псеће говно, додуше не верујем да миришеш тако лепо, али направио бих уступак и јебо бих те у суву пичку и напунио свршотином темељније него што је иједан од твојих брђанских рођака учинио, чисто из уверења да и истрошене остареле сараге заслужују мало нежности с времена на време. Јавићу ти се кад будем био у Војводини да прокрчиш ту прашуму на препонама, испод ушију и изнад горње усне, па да искомбинујемо један врели крес, за добробит твоју, твојих укућана и осталих људи и животиња у твојој околини. :*

Control

Previse artsy pristup, mnogo bi bilo bolje da je odradjen kao tipicni biografski film, ovako sta znam, deluje supljikavo i nedoradjeno. Ali svejedno dobar, pogotovo ko voli Joy division.

Onda i 24 hour party people.

Gledao 24 hour party people, redovno preporucujem ljudima. :)

To sam ocenio 10tkom, ali nekako ne mogu da se setim kada sam gledao, taman da repriziram.

https://www.imdb.com/title/tt6644200/ nista zanimljivo i originalno u ovom flimu, ocena na imdb previsoka.moze da se odgleda da se ubije vreme, produkcija mu je visoka