Prijava

А браво за Сојлент Грин и Секондс (јер су старији и мање познати овде), мада је Сојлент Грин солидно популаран у Америци међу сај-фај фановима....

ajde predlozite mi neki film, dajte sve od sebe, iznenadite me

мишин импосибил фалоаут

мишин импосибил фалоаут

crtaci se ne racunaju

а који жанр ти прија

daj bilo sta da nisu komedije i tako te akcije poput dzejms bonda, misn imposible i slicno

mogu i stariji filmovi

а па незнам шта бих могао дпредложим одиста сабуњијо сам се сад

Hahaha vialpando budalaš stari

Drive ima onu nightcall od kavinskog koliko se sjecam, pustim je kad se vracam iz grada u gluho doba noci

E pa kul Diperu, nisam znao da ima ta zvanicna klasifikacija, ja onako po licnom dozivljaju i shvtanju nekih ljudi sto ih znam, sto su krvavi po tom pitanju da je star wars sf.

der Untergang pogledajte obavezno ko nije

der Untergang pogledajte obavezno ko nije

gledo, dobar filmic

https://www.imdb.com/title/tt0405094/

ovaj film da se konkretno vrti oko jednog od bilo koja 3 glavna aktera podjednako bi bio fenomenalan

Odlican je Das Leben der Anderen. Odgledo sam Wild Strawberries najzad. Definitivno su mi pozitivniji utisci nego za Seventh Seal. I definitivno su egzistencijalisti umetnici bolji od egzistencijalista filozofa. Pogadja film, jebote. Solidna osmica.

Jos neki dobri sf-ovi, Europa Report !!!, Death Watch (veliki potencijal imao film, mislim da je preteca Trumanovog soua) Frequencies, Upstream Color, Under the skin (Skarlet fantasticna, artsy je film beware), Multiplicity (reprizirali na nekoj lokalnoj televiziji milion puta, uvek ispostovao, kao sto sam i Groundhog day), Tehnotajz, Edge of Tomorrow, Harrison Bergeron (genijalan!!! po prici Kurta Voneguta isto kao i kratki film 2081), Quiet Earth !!!, Sleeper, Westworld (originalan film je meni bolji od serije, seriju su sjebali u drugoj sezoni), The Abyss (guilty pleasure kao i Sphere, Event horizon, Spaceballs itd), Screamers, Alphaville, Altered States <3 !!!!!!, Videodrome, Total Recall (1990), Alien Nation !!!, Invasion of the Body Snatchers (1978), John Carter, Iron Sky (guilty pleasure), Run Lola Run, Kocka prvi deo i Kocka zero, Generation P, District 13, Annihilation, The fountain. Mogu da prodju> the 13th floor i Starship Troopers, kao i Pich black i Sunshine, Close Encounters of the Third Kind, The Adjustment Bureau, Ex Machina, 28 Days Later..., Face/Off (ultimate gp), Unbreakable, The Time Machine (2002), Time After Time, The Arrival (1996), Repo man, Demolition man, The Hitchhiker's Guide to the Galax, Galaxy Quest, The Fly, Interstellar, Existenz, The Zohar Secret, Waterworld (gp), The City of Lost Children, The Running Man.

Sigurno sam propustio nesto.

Sigurno sam propustio nesto.

Inception, The Chronicles of Riddick, The time machine, Star Wars (ne sve epizode), itd...

Da moze, Mad max, Peti element, ima jos, a neki se i podrazumevaju.

Pa da..ima horora bruka saj faj