Prijava

Jel neko gledao nesto od turskog rezisera Nuri Bilge Ceylana? Vec duze vreme mi je na listi, a nikako da pogledam nesto.

ja gledao Once Upon a Time in Anatolia pa batalio, spor film u picku materinu.nisam tad bio raspolozen za tako nesto a dobra je rezija.ako ti se svidja pariz teksas i takvi filmovi onda gledaj

bas taj film skidam upravo, dacu mu sansu

Sto je Knowing toliko napusen film? Evo sad odgledah, nije neko remek delo, ali nije bas ni sranje toliko. Klinja mali ne zna da glumi, Kejdz ko Kejdz, ali ok je prica, zanimljiva i drzi paznju.

Odgledao sam Once Upon a Time in Anatolia. Jeste spor film. Ako volite da se konstantno desava nesto, ne preporucujem. S druge strane, estetski lep film. 7/10

Uzgred, da li je neko gledao ovo? https://www.imdb.com/title/tt0054460/?ref_=nv_sr_1

Jesam, po meni jedan od losijih Kurosavinih. Bolje gledaj Ikiru, Throne of blood ili Rashomon. Rashomon mozda za pocetak najbolji.

Moze i Ran. Uf da i Dersu Uzala. <3

Only angels have wings

Zakacio na tv-u na kratko kada sam bio klinac i ostala mi u secanju jedna scena. Sad, nisam imao pojma ko glumi ni o cemu je tacno radnja, samo da se se radi o nekim pilotima u vukojebini. Skoro naletim na nekoj listi, i odmah vidim da je to to. Desetka film, podseca me podosta na Kazablanku.

Jel zna neko sta je fora sa Keri Grantom i vrecastim pantalonama do pupka? Mislim covek znao da iznese itekako, ali me zanima otkud taj stil.

Gledo sam svasta od Kurosave, izmedju ostalih i Rasomona i Rana. Oba su mi u top 10-15 filmova koje sam pogledao. Ran je uz Kjubrikovu Odiseju mozda i vizuelno najlepsi film u istoriji kinematografije.

Ran je neverovatan film. Ikiru je slicna tematika kao Divlje jagode, a Dersu uzala isto tako otreznjujuci. Ako ti se gleda tako neki azijatski, zdusno preporucujem film Harakiri, fenomenalna prica.

meni stonji u listi decu uzela, valjda nije cimanje za prevod.pokusavao sam jednom da ga skinem al nisam mogao da nadjem linkove ili nesto

gledaj ugetsu monogatari kad smo kod japanaca

Gledao, odlican.

Nije Labo, ja koliko se secam, iz prve sam nasao.

bandit ne vredi,kolko se secam u pocetku deluje ozbilno a posle postaje kao tres neki

Па овај кинески су пар пута хвалили на пар прошлих страна.

ja pricam za bandita

ма знам лабо, нисам се теби обратио иначе :Д