Prijava

Covek bi pomislio da razvojem boljih kamera, da ce i piratski snimci iz bioskopa bito bolji

Skinem malopre tenet, ono je kvalitet snimka video klub Daki u donje vranje sredinom devedesetih

Daki jebeni

Vrhunski. I nije uopste tezak za pracenje

Najtanji Nolanov uz Dankirk i Insomniu. Ne kazem da su losi, ali je covek postavio visoke standarde.
Da kazem ovako, ako su Interstelar i Mracni Vitez Celzi, Memento i Prestiz mozda Totenhem, Tenet je Jeovil Siti npr.

sta nije tezak za pracenje pola nisam razumeo..mnogo jede govna sa tim putovanjem kroz vreme.steta, vrhunski je snimljen

Ne znam, ja priznajm da nisam shvatio doni darko, doduše gledao ga iz dva puta ali to nije opravdanje.

I posle toga sam se iznervirao, šta koj kurac snimaš film koji nema jesnu poentu, nego ko ga kako shvati, ako ga shvati.

E to sad čitam u recenzijama za Tenet, da ga je umrsio do kurca i da je sranjčuga.

Ne mešaj POENTU sa delovima zapleta koji jesu na momente malo zamršeniji. POENTU Teneta sam shvatio još na prvo gledanje u bioskopu, iako mi je za delove zapleta bilo potrebno guglanje. Sama poenta koja je brilijantna, ideja koja je nesvakidašnja i način na koji je snimljen film (do te mere da je svaki kadar u fazonu jebote kako su ovo uspeli) je dovoljno da bi ovom filmu dao šansu i čistu desetku na imdb-u.

Čovek je snimio film koji može da se gleda unazad. To je Memento. Sad je snimio palindromski film. Do pola pa opet unazad. I treba pogledati.

film je sranje prepuno klisea i gluposti
kao i svaki nolanov film-drzi vodu dok majstori odu

Тенет је можда нека 4 од могућих 10...

https://www.imdb.com/title/tt10310140/ Fatman (2020) jedan od najglupljih i najdostadnijih filmova koje sam gledao u zadnjih 20 godina

Gorka, na svakom postu mi terate kontru, jeli to istinsko neslaganje ili imate nesto protivu mene

Pa nemojte jebati da gledam il jok

https://m.imdb.com/title/tt0363589/
brutalan film, ima tu prejezivu brenton tarant atmosferu

Za Tenet u recenzijama kažu da ga moraš gledat više puta da bi ga shvatio ahaha. A makse. Pogledaću kad mi bude bilo baš dosadno.

Svako ko veruje rEcEnZiJaMa ne može za sebe da kaže da je filmofil