Prijava

Krajnji dometi Nikolasa Kejdža.

Nisam ni ja ljubitelj Kejdza, da se razumemo, ali film kao film je dobar, po meni iznad proseka, bas dusevan. Nije za uz kokice i nije da se gleda u sezoni svinjokolja. John Wick koji se lozi na Alana Wattsa i ima svinju umesto kuceta, a kolibu umesto stana, i nije hitmen nego kuvar, ukrsteno sa Babette's Feast.

A ima Kejdz i dobrih filmova, tipa Adaptacija, mozda i Face/off

druye, lik trazi tartufe svinjom, maznu mu svinju i on ode u grad gde pronadje ko mu je maznuo svinju (posle jedne borbe i dva razgovora) tacno zna gde treba da ide i kazu mu jbg umrla svinja kad smo maznuli, nikakve skrivene poruke, nikakve teze teme, on je u kolibi zbog neke licne tragedije koju ne znamo i to, trazi tartufe...

daj zajebi, ja bih bolji scenario napisao

ko nije gledao, nemoj da cita jer ima spojlera

Nije bas sve tacno sto si napisao, ali necu da spojlujem. A da nema poruku, to je kao kad bi rekao da Fight club ili Matrix nemaju neku dublju poruku.

Bomb ne piši jebeno počinjem da gledam

Kako se zove svedski film gde svedjanin ubije srbina,pa srpska mafija misle da je siptarska mafija pa udju u rat?

Nešto U Kini jedu pse valjda

A možda i nije.
Glumi onaj naš krupni ćelavi dvometraš bio u vip velikom bratu

U stvari to je danski film

Noć u noćnom klubu Roksberiju, sa Vilom Ferelom i Krisom Katanom u glavnim ulogama. Luda komedija.

Nije to taj,Stalkere,noviji je film.

In Order of Disappearance da nije?

Kraftidioten: https://www.imdb.com/title/tt2675914/?ref_=nm_knf_t4

Бруно Ганц као српски дон, Сергеј Трифуновић као Сергеј Трифуновић, Стелан их лови због смрти сина, испараноише их и поубијају се међусобно са норвешком веганском мафијом, врхунски филм.

Амери су направили римејк са Лијамом Нисоном и пристојан је али у односу на овај циркус наравно курчина

E mogao bi da je taj.

Ne znam da l' je iko predložio, ali svakako vredi pogledati film Dragana Kresoje - Original falsifikata, od glumačke postave do same radnje filma, sve je vrh vrhova!

I Sutjesku i Bitku na Neretvi

Daj nesto novo a kvalitetno jbt

ne gledam stranu kinematografiju previše, a našu noviju kinematografiju ne vredi komentarisati, jebiga.. možda nocturnal animals, al ni on nije preterano nov, čini mi se da je iz 2017.