Prijava

Ispalim dzoint pa u bioskop na 3D film

labokv
jel gledao neko tomu.?

Rasprodate ulaznice, nisam stigao da kupim, a hteo sam.
Nastao opasan hajp, kaže bakica jedna "ne smeš da propustiš", a jbg, bako.
Na FB prijatelji kače snimke filma iz bioskopa smobilnog, praćene vozićem emodžija koji plaču ili doživljavaju infrakt. Pričaju kako nisu gledali nešto tako emotivno nikad.
Evo ne znam

baka je verovatno medju onima sto su hteli da plate advokata kasandri ili sta vec

Pa šta je toliko to emotivno s tim filmom sunce ti poljubim pa reke suza sa životnog dna dotiču ljude, Branka?

Mogu da se kladim da je neko mlako sranje, molim da potvrdi ko je gledao lol

Ako ne znas pisati stihove, ti si obicno smece.

Ne umes da se zaljubis. Da volis. Da budes iskren.

No dobro, filozofija, znanje, poezija, to su problemi nas umetnika... Vi samo uzivajte

Hoces li se mojom zvati
Da za nama idu svati
Da se pred oltarom sa tobom nadjem
Da sa mnom u bracne vode zadjes

...ali sve lepo je obesmisljeno i baceno u zaborav. Daj druze kakve pesme mani me toga druze daj pare neke druze

Mene boli kurac za Tomu,nisam slusao ni njegovu muziku tako da mi je svejedno kakav ce film da bude.

I nas bas boli kurac za houltija sto guta 9 litara sperme odjednom.

Guta mujsper ko Zorana Mihajlovic

Mistična reka, pogledao ga neko veče opet posle dugo vremena. Zaboravio sam koliko je dobar..Edit - trejleri su krš i kvare.

mnfrd
https://www.imdb.com/title/tt9243804/?ref_=nv_sr_srsg_0
Genijalno; čak iako ne gledate epsku fantastiku.

Genijalno a? Da, skroz je genijalno da jedno od epskih dela narodne književnosti jednog evropskog naroda uzmu holivudska govna i da krenu da dele uloge po afirmativnoj akciji i pozitivnoj diskriminaciji. Ser Gavejn a glumi ga jebeni shitskin Dev Patel. Sprdnja, apsolutna sprdnja i pišanje u usta tradiciji i zašto ne reći, LOGICI jebenoj, jer taj Ser Gavejn je zasnovan na nekom mitu, nekoj legendi, i ako je u toj legendi taj Gavejn imao braon kožu onda uzmi ti i jebi me u usta odma sada. A pošto svi znamo da nije bio jebeni ciganin, ZAŠTO je toliko bitno, da u filmu u 2021. on bude prikazan kao indijac? Slušajte ja zaista nisam rasista bio pre svih ovih sranja, ja mrzim sve vas podjednako i puca mi kurac kako stojite s melaninom, ali ovo što se radi me tera da stvarno stavim prst na čelo i samo se zapitam ZAŠTO, ZAŠTO je bitno da Gavejn bude Indijac, zašto je bitno da u seriju Witcher, zasnovanoj na zapadno i severno-evropskoj mitologiji i srednjevekovnoj istoriji, ubacite crnce, kada autor originalnog materijala to nije video za shodno, ZAŠTO vam se digo kurac da vi to uradite sada? Ko god da to radi, vidim da neće da prestane u skorije vreme, pa neka samo kaže zašto, baš bih voleo da vidim rezonovanje.