Prijava

Kad smo već deo te tendencije, ajmo da se napravi neki rimejk Boja na Kosovu, kneza Lazara može da tumači neki rendom ciganin iz ciganmale, Vuk Branković neka bude neki recimo, Samoanac na primer, pa onda Obilić naravno ima da bude Kinez, to su naša braća, Bajazita neka glumi neki plavokosi Šveđanin, kosovku devojku neki transformers ali da bude na primer iz Džibutija itd itd. Ne sme ništa od toga da vam smeta i ne smete da imate prigovor jer DAS RAYSIS ONDA ALO FUCKING BIGOTS. Meni su ljudi svi isti, ja boju kože ne vidim, svejedno mi je ko koga glumi ah.

Isusa glumi belac već 2000 god, koga boli kurac.

Aha, i rešenje te nepravde je ajde još ljudi pogrešnih boja kože da glume ono što ne bi trebalo da glume, tako će sve da bude rešeno i tako to treba da bude, i nemoj neko slučajno da se pita zašto se to radi, odma treba da ga polivate govnima i floskulama tipa 'koga zabole kurac', 'nađi život' itd itd. Ok.

Šmo, bez nervoze, to je trenutna moda, koja već kreće da kopni.

Ma nema od toga ništa. Hardi je Bond.

Da da kopni. Eno i u Vikinzima kurčevim, istorijskog lika Jarla Hakona glumiće crnkinja. Znači nisu mu samo promenili boju kože, nego i pol. Da li ti ljudi shvataju na šta liči to što rade? A to nikada ne rade te manjine same, ne, to rade jebeni beli woke SJW kreteni U IME tih manjina, ne shvatajući da time indirektno govore 'e slušajte, vi obojeni nemate nikakvu zanimljivu istoriografiju i mitologiju, i ono u suštini ste kurčinela smorna bez ikakvog doprinosa ljudskom razvoju vrednog pomena, ali mi smo smislili kako da to promenimo, tako što ćemo da vas stavljamo u uloge belih istorijskih ili fiktivnih ličnosti??? Jer time u stvari dokazujemo kolko ste vi kul??' Pa majke vam ga nabijem, daj snimite nešto tamo o Mansi Musi, ili o Songhai carstvu, znači nije ni ta crnačka istorija do te mere bez svojih legendi i priča da sad mora da se radi neko nakazno ukrštanje, dajte nešto originalno, zajebi rimejkove i zajebi afirmativnu akciju.

Kopni. Jer na kraju krajeva te ljude iz netfliksa zanima profit. I pregledi. Kada se strmoglavi broj pregleda zbog woke sranja, vratiće se pravljenju "toxic masculinity"filmova. Ne brini se ništa.

Goran ja baš gotivin je l mogu i ja da gledam pogotovo ako ima snega?

Danke bro, mislim da sam većinu pogledao - baciću pogled svakako.

Ne mogu na osnovu trejlera da skontam šta je samsara. Gorane, šta je Samsara?

Ljubazna kolekcija bogougodnih kadrova.

Evo jednog ljubaznog ratnog filmića:
The Bridge (1959)

izasao ok snimak dine

neko je hteo da bude mangup pa je postavio na internet