Prijava

https://www.imdb.com/title/tt12573454/
Prevaranti itd, predvidljiv donekle ali ok film za ubiti vreme
Melez crnkinja dobra pička

Ludo, iščašeno, groteskno, polupano, nadrealno...Fenomenalno. Kao Kusturica na steroidima i esidu, nije mi jasno kako ovo ranije nisam pogledao https://www.youtube.com/watch?v=C8sEZAB13_o&t=111s&ab_channel=MagnoliaPictures%26MagnetReleasing

Ko uzima oskara, da čujem mišljenje vukajlijaševića

gledo sam ovo što melk okačio pre tipa tri godine davali na rts2 iza ponoći solidna pička ova glavna glumica lepa scena ono kad se jebu pa je prignječi uz ono staklo digo mise

Odavno sam gledao taj cirkus, znam da je prelud film, mogao bih da se podsetim
A što se tiče Oskara, samo sam Elvisa i Vavilon gledao, ako su u konkurenciji ne znam
Edit: i Top Gan ofc

Gledao da ne morate vi
Ovaj kineski Matriks što uzeo Oskara za najbolji film
Teška smaračina, ostalo još sat vremena, moguće da ga i ne dovršim

Meni deluje zanimljivo po trejleru planiram da pogledam i ceo film mada nikako da se nateram.

Zašto da gledaš kad ga pravili žuti insektoidi nemoj bolje gledaj u zid dva i po sata kvalitetnije utrošeno vreme biće

LOL
Nema veze dacu im sansu,mada slican hype je bio oko Parazita koji je meni govno od filma isto su ga pravili insekti sto ti kazes.

Sad kad razmislim mislim da mi se ni jedan korejski film oko kojeg je bio veliki hype nije svideo.

Par puta sam se zajebo i odgledao jedno desetak insektoidnih filmova ne računam tu džeki čena i stare nindža filmove oni su dojajni bili kad sam bio klinac a i sad vrede za pure fun faktor pojedini
Ovi moderni su teška smaračina u svakom žanru ili ja ne kapiram flou tih filmova
Završio sam s njima
Ajd ok mi je Old boy jedino

I meni jedino valja Oldboy od tih korejskih mada sam ih malo i pogledao. Ovaj Everywhere je američki, glumci su amerikanci, produkcija je američka samo eto porijeklo glumaca je iz Azije i opet film ima taj neki azijsko-korejski duh koji mi ne odgovara u filmovima ali ne znam kako to naprave

Mozda bi trebalo gledati samo švedske akcione

A dobro, nije baš svaki insektoidni šit.
Meni recimo Kuća letećih bodeža i onaj Pritajeni tigar, skriveni zmaj, baš kul filmovi.
Malo kung-fu, malo leteće žene, ali generalno, priča iza toga je dobra (mistika-bajka ali priča)