Dakle, filmovi

  1. Da da, tim interesantnije sto je radnja ovog sci fia smjestena u 2022 i da prati problem overpopulationa i pollutiona haha

  2. Gledam na Fox movies 13-ti ratnik, kakva je to filmcina bre, jednostavan a dobar, sto ne prave ovakve i danas

  3. Vrhčina film a bio box office flop

    Najjača scena kad ubije jednog od onih međeda i skonta da je samo čovek i krene da ponavlja sve glasnije i glasnije it's a man it's a man IT'S A MAN

  4. Lo, there do I see my father. Lo, there do I see my mother, and my sisters, and my brothers. Lo, there do I see the line of my people, Back to the beginning Lo, they do call to me. They bid me take my place among them, In the halls of Valhalla, Where the brave may live forever!

  5. 13ti ratnik jedna od lepsih uspomena iz mladjih dana

  6. A i Kingdom of heaven filmcina, a ocena 7

  7. To bi moglo da se pogleda ovija dana sobzirom da sam gledao bukv samo jednom kad se pojavio ozb

  8. Продужена верзија боља још.... Ништа боље од Ридлија кад оде фул Ридли са сценографијом и осталим....

  9. + za kingdom of heaven
    šta znaju kritičari muda moja

    dajte još neki tako istorijski sa malo slobodnijim tumačenjem događaja i likova
    meni na primer fino lego onaj kralj artur ali sa klajvom ovenom
    interpretacija da su artur i vitezovi zapravo neki sarmatski konjanici plaćenici koji došli u britaniju zajedno sa rimljanima

    + ima kiru najtli

  10. Kingdom of Heaven, kakva je to filmčina

    Kad Baldwin (Edward Norton) kaže “Assemble the army”, da se naježiššš

  11. navijao si za Saladina priznaj plidu jesi jesi švalerčino

  12. Сви који ми падају на памет су мање-више познати, можда Агире или Ран....

  13. Ima šmo nznm kako se zove film al glavni protagonista neki Arno d`Oblak čini mi se ostalo u sećanju, krstaši i te munje misim da je francuski film nisam pametan

  14. То онај са Бодом Нинковићем као крсташом?

  15. Чуо сам да има тако нешто, нисам гледао и не усудим се....

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.