Dakle, filmovi

  1. Misim da nije, stariji film još, mora i veliki Saladin da se pojavljuje

  2. Gledao sam ovaj Arn zar se Muhamed Salah Al Din ne pojavljuje i tu

  3. Jbmlg sad mi rebus, možda i taj film, gleam sad vazda neka poznata imena al ove fotke s imdb mi nepoznate skroz, sve tripuem dae film snimljen sredinom il kraem 90tih
    Nisam pametan

  4. Možda nie franc, možda belžik film

  5. Belgijski kazes, da nije mozda, da nije mozda Herkul Poa heehe

  6. Nznm što podcenjen kad ide na tv bar jednom mesečno
    Skech bukv

  7. Navijao sam za Baldwina Šmo, mnogo sam zgotivio tog lika i kasnije kad sam čitao o njemu, gospodin pravi vladar jbg lepra ga sjebala mada iskr i Saladin mnogo gotivan čikac bio, najgori su ispali oni Templari klošari

  8. Ko nas bre zavadi?!

    Templari

  9. gospodin pravi

    true dingospow*

  10. najgori su ispali oni Templari klošari

    pre 19 minuta

    Pliduuu
    Ko nas bre zavadi?!

    Templari

    vidim popušio si tu assassin's creed propagandu eeeh

    templari borci za pravdu i jednakost nepravedno ugušeni od strane francuskoga kralja

  11. sinoćke slučajno pogledo na rts shutter island, ne volim nešto inače te utripovane psiho trilere ali ovo fin filmić bio baš

  12. Jebem te blesava sta si radio cio svoj dugovjecni zivot ako tek sad gleda shutter island ccc

  13. a eto desi se pogreši čovek
    preporučivali mi ga likovi koji vole da gledaju marvel i saw filmove pa sam zato bio skeptičan

  14. uuuu 26-ti nastavak dzigsoa - moze

  15. shutter island odlican, ne vidim kako je mogao da omane, skorseze, di kaprio i mark the hulk

  16. гледо пре 100 год шутер ајланд ако је то са лео ди капријем на оном острву добар фил колико се сечам

  17. Tek izlazi film krajem septembra, ali Nidžo SkeИdž s godinama postaje sve ljuća lobanjica

    https://www.youtube.com/watch?v=NeGQnXrXP9Q

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.