Dakle, filmovi

  1. Cocali je zasluzio bančugu iz prostog razloga sto je ignorisao prijedloge velikog Profa da mu se dodjeli tema gdje ce da ejakulira raznorazne linkove i tako poštedi i sebe i nas ali nije teo i neka ga sad na izdržavanju kazne

  2. opet vi pomažete cari da dobije erekciju.

  3. Aj ne seri snime obj govorim za decka

    Nije imao neprijatelje ovde osim tebe koji si se lozio kao majmun. El kome palo na pamet da je nebitnom to neki fazon ventil i snime nisi nikad objasnijo poveznicu melk-totali to je tvoj proizvod mejm

  4. Ma brt ne verujem da se diskutuje o takvom idiotu toliko, ban i mrs u kurac, bilo i ranije majmuna spemerskih glupavih pa niko nije kmecao kad se banuju

  5. Malo ljudi zna da mi je Totally nudio pare da ne otkrivam neke stvari o njegovoj familiji.

  6. Veci kmecavac nije hodio vukajlijaskim forumom

  7. Hranite caru jer ozbiljno shvatate njegovo kontrašenje jebiga

    Totalnog utući virtuelnim maljem, cari se nasmejati na štoseve povremeno i to je to, gotova stvar

  8. Mozda ima procenat od okačenog linka, a-ha, sta cemo sad??

  9. Mada ako uzmes u obzir popularnost vukajlije kao sajta i predanost kakvom je zračio cocali u kačenju linkova, zapitaš se o kakvoj se osobi radi uopste

  10. Veci kmecavac nije hodio vukajlijaskim forumom

    Realno, ko je veci? Da nije kmecavac iz tunela? Da nije kmecavac, Milane?

    Nasi ce kmecavci hoditi po dvoru kontrirat gospodu

  11. Kmečavac - skoči ti zavrat i šapuće:

    Mejmuneeee, mejmune jedan

  12. Kmecavac skoci zavrat i krene da sisa krv tzv hotuldzama cupping therapy

  13. da izvine avi ali imam sad blagu erekciju uff

    Što da izvinem, na ove dve žene i ja imam erekciju lol

  14. Mozda ima procenat od okačenog linka, a-ha, sta cemo sad??

    Cocali radio od kuce oduzeto pravo na rad ua

  15. čovek, dupljak ili ne, je bio u tolikoj poteri za mojim kurcem da ja ne pamtim da mi ga je iko tako ganjao irl ili na internetu. 90% svih mu malobrojnih postova koji nisu spem linkovima nedavno su samo o meni, trči za mnom kao niko. kapiram nekoga je ili sramota da mi traži kurca sa glavnog naloga ili postoji neka osoba čija je svrha isključivo da kači linkove po internetu i vapi mi za kurčinom. ne znam šta je gore.

  16. nemoj da zatražim tvoju ajpi adresu.

  17. Živim preko puta Erishe, znam da se raspitivao i za njegovu stvarnu adresu, pa mu je Eru Dingospowatar poslao u vidu poruke.

  18. haha slusaj ovog snimea cocali se istreso po mesnom nijedan banan nije dobio sve regulara bilo

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.