Prijava

Pretvaram se u mujicu laganini

Galantni kosovac
Pogledao Barbie, zadovoljan sam, gledljiv

https://www.imdb.com/title/tt22085392/ jos jedan fin argentinski horor, jeste niskobudzetan, glumci nisu neki, ali vredi pogledati.
the killer-ok, zanimljiv.malo nelogican
Killers of the Flower Moon-isto ok.neobican

Killers of the Flower Moon-isto ok.neobican

+1

di kapriju bi pre dao oskara za ulogu u ovom filmu nego u revenantu

The Killer tanak film skroz, moglo je to mnogo bolje.
A dobra ideja, kao najveci nihilista od svih njih onaj pitomi batica milijarder sto je u fazonu :pa dobro, ako kazete da treba sad da se rokne taj ubica sto je podbacio, evo lova roknite ga, jebe mi se:

Barbie sranje, Openhajmer jos vece sranje.
Dumb money i The Holdovers su ok.

Suspiria (noviji) - solidan pre svega estetski, a i ima leglo pičoka i veštica. Priča ko priča, horor film je, u startu je osuđen svojim žanrom

Hrvati i Srbi - povijest jedne averzije (dokum., Jakov Sedlar)

Vrlo interesantan pregled zajedničke istorije od sedmog veka naovamo, sa mnogobrojnim biserima i manje poznatim činjenicama poput na primer toga da je Hrvatska po prvi put izgubila državnost 1918.-te, kao i toga da su logorima u NDH rukovodili partizani

Komedija sa visokim edukativnim dometima. Preporučujem uz neki rizling i besanu noć

Ne znam da li sam u zivotu video bedniju ponudu u bioskopima, nema nista da je iole kvalitetno

Gledao novu Dinu, smaračina ko i original, stim što je Linčova verzija mračnije atmosferičnija lolo
Onaj čupavko junoša težak smarač jedva sam izdržo 2,5 sata

Ja cekam Poor things, dobre kritike ima, plus cujem da Ema Stoun gola i jebe se pola filma

Kaki kurac ema stoun precenjena nema dalje mediokritet

Samo zato što šatro crvena jel, ae bre

Oppenheimer, tri sata nolanovog proseravanja

Voli da se proserava, nema normalan, realan dijalog u filmovima. Ne pricaju ljudi onako bre mamu mu jebem

I onaj Dune od Vilneva kazu da je sranje ali ja to ne gledam iz razloga sto me ne zanima