Prijava

Posto je autor FacaFaca dobio trajni ban zbog, pazi kad me mrzi da citiram pogledajte sami obrazlozenje. Moje pitanje je sledece.
Gde se na forumu nalazi tema u kojoj se obavestavaju clanovi da je uveden novi razlog za banovanje clanova? Posto na ovoj temi toga nema.
drugo pitanje je. Ukoliko je doneta ta odluka da li je obavezno da se primenjuje retroaktivno?
to su manje vise moja pitanja.
o bezobrazluku i nasilnickom ponasanju necu ni da diskutujem.

bilo je na forumu pa smo obrisali jutros. preoštro je.
nije doneta odluka te je odgovor ne.
facafaca je odbanovan, koliko ja znam.

a o bezbrazluku i nasilničkom ponašanju ni ja neći ni da diskutujem, totalno je bilo varvarski, ali moderatori su rešili da oproste.

vidim da su odbanovani. ali tek sada.
Mislim da ce autori biti u stanju takodje da oproste. Samo ne znam kad. Ne poseduju uzvisena osecanja moderatora.
Hvala.

nije mi tačno jasan razlog za ljutnju?
autor je rekao da napušta sajt, i to na temi direktno vezanoj za vukajliju, a ne na nekom podforumu za zabavu.

nije ga niko oterao.

surovi ako ti nije jasan razlog za ljutnju zao mi je nisam ja ovde da bi bilo sta objasnjavala ... Ali evo ja se ljutim zbog retroaktivne primene razloga za ban. samo zbog toga. A razlog zbog cega su drugi autori ljuti nije moja stvar. To vec morate sami da saznate.

dobro, ne moraš da objašnjavaš.
hvala na zamerci, kao što vidiš, uvideli smo grešku i promenili odluku.

Hvala Suki. Kao i uvek zadovoljstvo mi je komunicirati sa tobom. :)

bilo je obostrano.

Bezveze sam popizdio na trenutak. Priznajem da sam se neljudski ponio. :)

Jani hvala za trud, moderatorima na razumjevanju.

svi grešimo, nadam se da je sada sve ok.

Фацафацаа, захвали Каизену и само Каизену што си одбанован. :)

Колико плаћаш Јану да те заступа? :D

@dzimi: Nekim ljudima dajem za dzabe. tj pruzam usluge :)

овдје нема сексуалних алузија...ма какви "Nekim ljudima dajem za dzabe. tj pruzam usluge" ;)

Meni se svidela ta odluka. :) Ionako trajno napusta sajt, kakve veze ima da l' je banovan ili nije...

iju boze cica da sam napisala pro bono radim za neke, tad ne bi imao moj post seksualnih aluzija. Jeeeste, svi me okrivite da aludiram na seks pa onda mogu das se..roknem. :)

Jano, ja bas nisam mislio da mislis na seks. Sve zavisi kako ko protumaci. :)

A to je lepo od tebe sto nekima dajes za dzabe, bas fin gest. Da nam je vise takvih pravnica :))