Prijava

Znači to je tip filma, toliko je loš, da je dobar. Ajde da i njega zatefterim, inače držaću se principa da ne uklanjam nijedan film sa liste, ma koliko ga smatrao lošim, ako ga nisam gledao, jer o onome što nisam gledao ne mogu da sudim.

Dakle i The Room ulazi na listu.

Ево један озбиљан, одузмем Гвозденовићу један број и додам - The Third Man (1949).

ajde jedan iz druge polovine proslog veka :D oduzimam treceg coveka, jer je kultni i dodadejm Napoleon Dynamite.

А, не, не, не. У једном посту можеш само да додаш или одузмеш, не може све. Соу, ватл ит би?

Мени си нашла Трећег човека да саботираш... :)

Ne možeš i dodavat i oduzimat u istom postu, stoga Treći čovek ostaje, a dodajem ti Napoleon Dynamite.

treci covek will be, will be... :D

Ma kakav treci covek, ja to nisam ni do kraja odgledala, mnogo mi je crno beo :D

Slazem se u potpunosti za 12 angry men, film je cisti art, sjajno :)

Silence of the lambs

Mogla sam da napišem neke manje poznate filmove, ali ipak nijedan ne volim toliko.

the badder-meinhoff case
legenda,malo poznat a napet,pun akcije,pun zapleta i nasilja

Ja dodajem i film "Crazy Heart". Dosta dirljiva priča o kantri zvijezdi koja gubi popularnost, a inače je alkoholičar i neočekivana veza ga inspiriše da svoj život dovede u red. Jeff Bridges odglumio sjajno.

Кад смо код Бриџиса, одма да додам Лебовског (1998).

A i ti Kjubrika znači gotiviš... meni su od njega omiljeni Dr Strangelove i Clockwork Orange.

Evo ovom prilikom dodajem "Dr Strangelove"

Kjubrik je genijalac, on i Dzek Nikolson su savrsen spoj za jedan film :)

Eh, da, legendarni Inspektor Kluzo i sjajna gluma Pitera Selersa, nastavak prvog dijela, ubjedljivo najbolji od svih dijelova, mada su i oni fantasticni :)

A Shot in the Dark (1964)

Hangover (2009) - ko se nije upišao od smeha skoro, može to učiniti još večeras.