Prijava

Da vam pokazem moj sastav iz srpskog jezika koji sam procitao pred nastavnikom, necenzurisana verzija, a razrednoj bez vulgarnosti. Hit u mojoj skoli.

--------------Jos malo pa zavrsavam osmi razred-------------

Faka kurcu dodje i taj dan.
Jebali su me kao mladog majmuna cetiri godine, u pocetku razredni, dve godine, a kasnije ga zameni razredna za jos dve godine mucenja. Ko da su se takmicili ko ce vise da me jase. Sanjam o danima kad cu posle posla sa ortacima da gulim gajbu lava dok gledamo tekmu, i da se secamo ludih godina u jos ludjoj skoli.
Zao mi se sto je ukinut zakon da se deca biju, jer samo cekam razlog da pojedine osobe pocastim zasluzenim batinama (pogled uprt na nastavnika srpskog). Eto, jedva cekam da bezim iz ovog legla ludaka i psihickih bolesnika, jer se bojim da ovako mlad i pametan ne poludim. Sve same budale, liCIMURI i izopacene osobe koje svoje komplekse pokusavaju da lece na meni, ali ja nisam budala da se jasu, da ne kazem jebu. Ova skola mi sve vise lici na psihijatriju. Ja i Dusan cemo to lepo proslaviti na maturi jer srecom pored objekta ima diskont koji radi 24h pa cemo da kupimo nesto da proslavimo, ''kiselu vodu na primer'' (ironican osmeh).

Svoj sastav cu zavrsiti citatom Svetog save iz kikinde. ''Cim dijete nauci pisati i citati, mrs iz skole. Kakva skola, kakva picka materina''.

:Aplauz:

Cekam da mi odrede kaznu, vecaju.
Kod razredne isto ovo samo umesto jebanja sam citao jahanje. a umesto kurca muski polni organ.

:Аплауз: заиста - ја бих ти дао негде 4- због овог лицимури...

To je namerno stavljeno.

Ок ал' то ти је неисправно, није ни чудо што ти је професорска сва бесна...

Meni se bas svidja... :)

Najebo si ko očima da vidim :)))

Moja profesorka srpskog je procitala ovaj tvoj rad slucajno u informatici dok je slucajno stajala iznad mene i rekla je da bi kod nje dobio cistu peticu.

A koj' ce kurac profesorka srpskog na informatici?

Trebalo joj je nesto da odstampa

аууу пикова па ти немаш ни 15 ;)

ja sam pre par meseci trebo da popijem ukor (sreca pa ga ukinuse) jer su profesori dosli do mog ''Spiska stvari koje treba uraditi profesorci Nadi'', gde su bili baljezgarije tipa: spaliti ko vesticu, jebati u zdrav mozak, pregaziti je fapom, nabiti joj vile u straznjicu....

Haha, kako bre ukinuli ukor, majke im ga nabijem?

Sto Nadi? Ona je bas kul. To je trebalo da pises za Cecu sto predaje engleski, ako je znas. Ona je kalastura.

ma nema ukor, salju te na disciplinsku....

sta kul, ne pusta me na autobus! :)

Auu, a sta ti tamo rade? Dodje profesorka geografije da te kazni? :))

Ne pusta te da odrastes. :)

ma jok, vode te na razgovor kod Goce pedagoga, kud ces vecu kaznu! :)

Kako bre ukinuli meni stoji ukor u dnevniku zbog pijancenja na ekskurziji, ali moguce, jer su posle rekli da ne znaju po zakonu sta da rade pa su nam popravili to.

e kostja ja sam citao u skoli spisak stvari koje treba uraditi razrednoj, a tu sam prepisao stvari sa one teme o hejtu narodnjaka, gde je psixo pisao.