Prijava

Зашто мени није још увек укључен КТИТОР, а уплатила сам пре три дана?
Није фрка, није ми ни нешто екстра ни потребан, него ме само занима шта је с' тим.

@mici7 posalji mi na PVT ime i prezime koje je na uplatnici. Bila je jedna uplata za neki nalog koji skoro da nije aktivan... mozda je to tvoja uplata bila zapravo.

zahvaljujući ktitorima :) noćas sam prebacio bazu na zaseban server. još je rano reći, videćemo oko 14h i oko ponoći kada je najveća navala ali za sada mi se čini da sajt najzad leti :)

Ma i pre 14h je sporo radiJo. Izgleda da napokon radi brži. =)

Sti i Demimoderator pa znaš? :)
Inače i mene zanima ova sličica gore...

# ode Demigod... :/

Уплатио опет. Каизене, пвт.

koliko para placate ktitor naloge? recite u evrima :)

1.90 по средњем курсу народне банке на данашњи дан

Jel mogu da dobijem ziro racun :)

A mogu l ja kako da uplatim nekolko stotina eura, al da mi se ništa ne dopisuje na profil, jednostavno da doniram koju paru? Može l to s ovom Ktitor uplatnicom?

uuu lave :)

naravno da može ali ne znam kako idu uplate iz CG na DIN račun u Srbiji. Jel si ranije uplaćivao tako nešto? pretplatu na Gloriu npr ili nešto tako :)

Nisam, al probaću pa što bude.

je l ce do sutra da se aktivira ktitor ako sam danas uplatio ili moram da vam skeniram upl?
nemam skener, ali ako bas mora, oticicu do ortaka...

Da li mi se čini ili se jako glupave definicije ktitora ne brišu?

Zamolio bih linkove, ako nije problem. I to na temi predvidjenoj za to, http://vukajlija.com/forum/teme/11434?strana=37#post_642067

Eno, stavila sam. Ali ozbiljno, da li ktitori imaju poseban tretman i ne dirate ih?