Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Batman Forever - најгори од све шишмиш деце.

  2. Aj iskuliraj malo sa mrtvim temama..

  3. Ne znam koji su filmovi ali znam da su to oni stariji od 30 godina i u crno beloj boji.

  4. Hostel i The 41 year old virgin who knocked up Sarah Marshall and felt superbad about it .

  5. Meni je hostel držao pažnju. Bila mi zanimljiva priča.

  6. http://www.imdb.com/title/tt1714203/

    Pirana 3DD

    Upravo odgledah. Ne znam zašto, ali očekivao sam neki pristoji hororčić, iako se vodi pod komedijom.

    Vama preporučujem da sednete i 2 sata u zamračenoj sobi i drkate kurac, nego da bacite sekundu svog vremena na jedan od najgorih filmova ikada snimljen. Definitivno najponižavajuća uloga koju je D. Hasselhoff odigrao za života.

    Ovo komedije nije videlo, a kamoli horora. Da sam gledao mušice na kanti sa splačinama, bilo bi više akcije.

    Da mi je samo znati koji maloumni degenerici su ovom filmu dali 4.3 na iMDB-u.

  7. Jes vala pirana katastrofa,a jbg kad naprave dobar trejler pa se zaletiš ko muva bez glave da ga gledaš,a ono sranje.
    KaTaStRoFa FILMOVI:
    1.Cyclops - jure ga ljudi ...pa ga uhvate ... pa im on pobegne ... pa ga opet uhvate i tako stalno ...
    2.Devil's mercy - Pokušaj horora ali nema veze s vezom.
    3.OTTO - gledao sam ga 100 puta i dalje ne shvatam poentu filma ... jednostavno neverovatno da može neko snimati takvu glupost.

  8. Projekt X < Ne gledam glupe americke tinedzerske komedije ali sam ovo sranje sam pogledao na nagovor mojih debilnih drugova koji su bili odusevljani ovim bednim pokusajem imitiranja Hangovera ( koji je po meni solidan film)... Glavni glumci su kretenski smokljani jako antipaticni i povrsni... radnja je prosta i povrsna ZATUPLJUJE... komedija je bedna, klinacka i moze zasmejati samo trinaestogodisnjake sa pola mozga... verovatno je film bas i njima namenjen jer sem povremene golotinje ne vidim nikakvu zanimljivu stvar u ovom promasaju od filma...

  9. Зоне оф тхе деад. Јесте Панчево, ал јееееботе.

  10. Povratak zivih mrtvaca.

  11. "Kad porastem biću kengur".
    To je dno. Ne postoji ništa ispod toga.

  12. Она воли Звезду.

  13. Српски филм.

    Ја ово нећу ни да гледам, сви ме смарају ''гледај гледај, врх болешчина''.

  14. Свака филм у којем се појави Бен Афлекова њушка.

  15. U odnosu na dosadašnju srpsku kinematografiju, poput one odurne travestije "Kad porastem biću kengur", "Srpski film" je remek-delo koje zaslužuje da svi kolektivno kleknemo i oralno zadovoljimo celokupnu filmsku ekipu koja je radila na njemu.

  16. U odnosu na dosadašnju srpsku kinematografiju, poput one odurne travestije "Kad porastem biću kengur", "Srpski film" je remek-delo koje zaslužuje da svi kolektivno kleknemo i oralno zadovoljimo celokupnu filmsku ekipu koja je radila na njemu.

    Добро бре, ај не кењај. Српски филм је гола курчина и големо говно, у односу на Кенгура.
    Значи, ти си тај тип људи који готиви филмове попут ''Српског'' филма..
    Интересантно..

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.