Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Ја не волим тог Кенгура, има пар добрих сцена ал оно, није ми то то, ето Хадерсфилд ми је наш најбољи филм...
    http://www.imdb.com/title/tt0855822/

  2. hahah, neko hakovo vljasbunarsljov nalog, preloš trol.

  3. U odnosu na dosadašnju srpsku kinematografiju, poput one odurne travestije "Kad porastem biću kengur", "Srpski film" je remek-delo koje zaslužuje da svi kolektivno kleknemo i oralno zadovoljimo celokupnu filmsku ekipu koja je radila na njemu.

    fazon je u tome što bi oralno zadovoljio maltene pola istih ljudi koji su radili na oba filma lolo

    sergeju ne gine pušenje, kako god okrenuo

  4. Krene oralno da zadovoljava Žiku Todorovića, pa popije sekirče u čelenku dok mu ovaj svršava po očima koje se gase.

  5. Неки филм сам гледао зове се Секира или тако нешто. Тешко срање, да извине Пујо.

  6. "Kengur" je film koji nema radnju. Kobajagi postoje tri paralelna narativa: dečko izvodi devojku koja je "out of his league", dvojica luzera na vrhu zgrade koji ... rade... nešto... i grupica u kladionici koja gleda utakmicu. o_O
    Užasan, užasan...

  7. mislim i ja da je kengur jako precenjen i isforsiran preko svih normalnih granica. premda nije loš film, štajaznam

  8. и чекај то није радња? баш је радњетина и то направљена из просте теме и неколико сцена! е то се зове радња. кида

    па онај трифуновићев моголог нема ни код шекспира, а да не причамо колико је погођена суштина ликова и саме блеје по београдским крајевима и комјунитиима.

  9. "Kengur" je film koji nema radnju.

    Nema radnju ni "Starac i more".

  10. "Kengur" je film koji nema radnju. Kobajagi postoje tri paralelna narativa: dečko izvodi devojku koja je "out of his league", dvojica luzera na vrhu zgrade koji ... rade... nešto... i grupica u kladionici koja gleda utakmicu. o_O
    Užasan, užasan...

    Какав мајстор.
    Па јеботе, цела прича у Кенгуру се врти око класичне блеје у крају. А блеја у крају је најзаступљенији вид губљења времена (како би ти рекао) у Београду, можда и у Србији.
    А о овом другом нећу ни да крећем. Промашај свега.

  11. Što, nije Matriks loš toliko. Bar ne prvi deo.

  12. цела прича у Кенгуру се врти око класичне блеје у крају.

    Zato je i užasan. Ne znam kako to može da bude zanimljivo za veliko platno. To nije radnja filma, to je simulakrum radnje.
    Elem, ima rečenica u tom istom filmu, kad manekenka kaže: "Ne gledam holivudske filmove", a iskompleksirani dečko podrugljivo kaže: "Pa koje gledaš, majke ti, rumunske?" To otprilike sumira moj utisak o filmu. "Pa šta voliš, majke ti, 'Kengura'?" Ili zamišljam Rumune kako, posle gledanja "Kengura", s punim pravom kažu: "Pa šta gledaš, majke ti, srpske filmove?"

  13. svaki u kom je bio ben stiler/aflek i adam sendler

  14. По мени, трећи је усран максимално.
    Док су прва два добра.
    Посебно други.
    А и први.

  15. Gledajte "Ghost in the Shell", ali istina je, jedino prvi dio Matriksa je dobar.

  16. kliše je već, al matriks je najdojaja kad odgledaš sva tri zaredom

  17. Valsinarb90
    цела прича у Кенгуру се врти око класичне блеје у крају.
    Zato je i užasan. Ne znam kako to može da bude zanimljivo za veliko platno. To nije radnja filma, to je simulakrum radnje.
    Elem, ima rečenica u tom istom filmu, kad manekenka kaže: "Ne gledam holivudske filmove", a iskompleksirani dečko podrugljivo kaže: "Pa koje gledaš, majke ti, rumunske?" To otprilike sumira moj utisak o filmu. "Pa šta voliš, majke ti, 'Kengura'?" Ili zamišljam Rumune kako, posle gledanja "Kengura", s punim pravom kažu: "Pa šta gledaš, majke ti, srpske filmove?"

    Koji si ti seronja. Dokoni magarac koji samo traži razlog da se iskenja po nečemu. Jebeno ti ništa ne valja, a onima što vole ono što većina voli, govoriš da nemaju svoje mišljanje. Pa ti nemaš jebenu zanimaciju u životu, očigledno, osim da sereš po forumu, tražeći što komplikovanije reči, i jaču reakciju drugih ljudi na tvoja izasrana virtuelna govna.

  18. Ljudi, a sto mu uopste odgovarate? Ceka samo da se navucete na trol i dobijete ban.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.