Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Nisam gledao,ali je trejler rekao sve. GUMA!

  2. http://www.imdb.com/title/tt0948470/

    Ovo predvidivo sranje. Spajdermen liči na onog pederka iz Tvilajta, s tom razlikom što on ne svetluca nego - iritira. Plačljiva pičkica. Romantična neko bi rekao. Pičkica i taj ja bih rekao. Nego, šta se radi u filmu (nije spojelr, to se dešava u svaki film/crtani/strip o Spajdermenu): znači, njega ujede pauk, onda mu ubiju ujaka, pa dođe neki super gadni zločesti zlikovac koji sije teror gradom i onda Spajdermen ide da spašava njegovu glupu kučku od đevojke i spasi je, gle čudomuda, i svi srećni i nasmijani a Spajdermen, jer gla glume tinejdžerske hipsterska govna, dijeli suze s njima. A usto je još i kjut. Jao.

    Ozbiljno, film je sranje. 230 miliona je koštao. Pretpostavljam da je većina toga otišla na specijalne efekte. Da su bar jedan milion dali nekom piscu da osmisli kakvu takvu priču, a ne da nonstop ponavljaju smrt njegovog ujaka i takav kliše kakav je spašavanje glupih đevojaka iz kandži negativaca, a ne sve pare spičkat na kompjuterske efekte koji izgledaju sranje i na 3D-u, jer sam u tom formatu gledao film.

  3. Сваки Спајдермен је срање.

  4. http://www.youtube.com/watch?v=aQ0k2CRIVTg&feature=related
    Scena sa avionom. Jebote, aje da se svi prave kao neki stručnjaci za lake avione i sovjetske raketne sisteme treće genracije, ali ovako nešto je uvreda za sve koji su preživeli 99tu.

  5. Ne znam koji je najgori koji sam gledao, ali znam da nisam pogledao dobar nov domaći film goooodinama...

  6. Домаћи? Теееешко...

  7. Pa počeo sam aktivno da tražim neki domaći film snimljen u zadnjih 10 godina koji bi mi se svideo i ima nekih 3 koji su "onaaako", a ovo resto je katastrofa...

  8. Meni se od noviih svideo 'Neprijatelj'.

  9. Od novijih..pa recimo da je 'The cabin in the wood' govnarija od filma.

  10. Od novijih..pa recimo da je 'The cabin in the wood' govnarija od filma.

    Hahahaha, kakva je pobeda taj film :) Još ga ArielUltra preporučio na Tarzaniji a ovde kenja kako je Dark Knight sranje.

  11. Iskreno, nisam oduševljen naročito ni Dark Knightom, al ono, šes' puta bolji od gore navedenog.
    EDIT: a Ariel troluje, garant, mora da je tako, mora bre

  12. Nisam ni ja preterano oduševljen ni jednim od poslednja tri dela, ali da su loši- nikako. Ma troluje 100%.

  13. Nisam gledao ovaj poslednji...čekam dvdrip, kvalitetan, ultra kvalitetan.

  14. neki film u kome cura beži gola po divljini, a lik je juri sa samostrelom i ništa se ne dešava.

  15. Max Payne.
    Pošto sam živeo bizu bioskopa, jedno veče se smorim i rešim da odem sam u 11 sati da pogledam film. Gledao sam ga jedno sat vremena i toliko sam se smorio da sam ZASPAO U JEBENOM BIOSKOPU, pored sve pucnjave. Probudila me je "vum trš" muzika kad je krenula odjavna špica. Platio sam 150 kinti da bih dremnuo.

  16. Zivot posle zivota, od kad sam gledo to razocaro sam se u Klinta XD

  17. ahhaahahhahhaahahha znači nategao si se da ga pogledaš :D hahahahah svaka ti čast!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.