Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. pa, Rale, ni ja ne volim njegove filmove. nisu originalni, tako ja to vidim. i prilično mi ide na živce. pa jel treba sve nas koji ne volimo njegove filmove da banuju?

    e da, nastavak Američkug Psihoa, najgori koji sam ja (do kraja) odgledao.

  2. Mnogo govana od filmova sam odgledao, ali trudim se da ih ne pamtim.
    Zato se sećam samo najnovijih, pa mi je tako u glavi Istvudov "Dž. Edgar". Priča debilna, možda je zatucanim Amerima zanimljiva i kontroverzna ali je u filmu izneto manje pikanterija iz Huverovog života nego što ih znam ja, koga dotični uopšte ne interesuje. Gluma tragikomična, lik koji glumi Roberta Kenedija glumi kao preparirani konj a ni ostali nisu mnogo bolji. Sve u svemu, preskočite.

  3. Знао је Тарантино направити филм, то је чињеница. У његовим остварењима има доста оригиналности као и ствари у фабули које најмање очекујеш. Такође зна ангажовати прикладне актере као и музичке нумере су му једне од најбољих.
    Недавно сам погледао "Проклетници", безвезе ми је, да не кажем лоше, али је Кристофер Валц развалио, све актере је бацио у сијенку.

  4. mislim i ja da je kengur jako precenjen i isforsiran preko svih normalnih granica. premda nije loš film

    Otprilike se slažem sa ovim.

    па онај трифуновићев моголог нема ни код шекспира, а да не причамо колико је погођена суштина ликова и саме блеје по београдским крајевима и комјунитиима.

    Reci mi da se šališ?

    U suštini bih rekao da si u pravu, ali ti je sama poenta potpuno pogrešna.

    па онај трифуновићев моголог нема ни код шекспира

    U pravu si.

    а да не причамо колико је погођена суштина ликова и саме блеје по београдским крајевима и комјунитиима.

    Slažem se. Gomila besposlenih dileja koja visi na zgradi i ne radi ništa do:
    - Blejanja;
    - Ispijanja piva za koje nema pare;
    - Duvanja;
    - Drkanja;
    - Spavanja.

    Jedna od socioloških pojava koju najviše mrzim je taj svakodnevni mizeoneistički krug. Beskrajna statika i sposobnost razmišljanja do nivoa prosečnog A. anamensisa.

    A što se tiče Srpskog Filma, još uvek nisam imao priliku da ga pogledam, tako da ne mogu ništa relevantno dodati na tu temu.

  5. Novi ovaj, stari ni necu da gledam

  6. http://www.imdb.com/title/tt0905372/
    ?
    Pa nije loš jebemumiša, ima neku radnju...

    EDIT: A onaj stari je kao i bolji...(nisam gledao)
    http://www.imdb.com/title/tt0084787/

  7. Da dopunim spisak:
    1) Gigli
    2) Norbit
    3) Cougar Club
    4) Van Wilder 2 - The Rise of Taj
    5) Zombie Strippers
    6) Paranormal Activity
    7) RV
    8) The Ring 2
    9) Dirty Deeds
    10) American Pie - Book of love
    ako se setim još, dodaću...

  8. Mozda je bolji stari nzm. Al treba horor da bude film, ja se nijednom uplasio nisam ili nakon njega uopste mislio o njemu. Niti ijedan od ortaka sa kojima sam gledao.

  9. A dobro, to stoji. Meni on više dođe kao neka misterija i naučna fantastika nego horor. :)

  10. Da, Pogrešno skretanje 3 i 4

  11. 2) Norbit

    10) American Pie - Book of love

    Takođe. Nije loš najnoviji nastavak Američke pite, Reunion. Valjda mi stara garda prirasla za srce.

  12. ManUtdOwn18
    Stvor

    MakaronMaster
    koji?

    ManUtdOwn18
    Novi ovaj, stari ni necu da gledam

    MakaronMaster
    http://www.imdb.com/title/tt0905372/
    ?
    Pa nije loš jebemumiša, ima neku radnju...

    EDIT: A onaj stari je kao i bolji...(nisam gledao)
    http://www.imdb.com/title/tt0084787/

    Niste gledali oriđiđiđi??????!1 Pod hitno! jedan od retkoh horora i ako sa starim efektima, od kojih mi bilo frka da ustanem da pišam noću kad sam bio klinac. ako ne i jedini.
    A možda je Kontrolori ipak bio prvi film od kog me bilo stra'a

  13. American Pie - и слични њему илити њима..

  14. Norbit... Jao majko moja. Koje je to vnogo.

  15. Piranakonda, samo nisam siguran da li je najbolji ili najgori.

  16. Ne gledam filmove, samo Španske serije.
    Večito plačem za Rozalidnom.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.