Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Jok Apokalipsa danas?! Dvajte, ne preteruj, sigurno ima neki gori. Potrudite se malo, ljudi. Ovo je ozbiljna tema.

  2. Сви филмови са Џејсоном Бигзом, ако се тако зове. Уф како га мрзим...

  3. Star Wars, onaj deo kad Skajvoker juri neke plisane medvedice po sumi. Gledao sam ga pre 10-15 godina u Sumadiji, ajde sto je cale izlazio svakih 10 minuta na pljugu, nego sto sam se ja kao klinac smorio.

    Na preporuku sam gledao Slumdog Millionaire (2008), i iskljucio na pola. Dobra je ideja, ali nije lepo sprovedena u delo.

    Jedan od 987 filmova, u kojima je Hju Grant zaljubljen u ribu, ona ga nece, on da mu ne bude dosadno povali pola juzne Kalifornije u medjuvremenu, i tu ribu trijumfalno na kraju filma. Taj jedan posebno, ne secam se imena.

    Svi filmovi, u kojima se pojavljuje onaj mali feget, koji glumi najveceg sonju u filmu Superbad, sem samog Superbad filma. Glumi u Juno, on je lik koji ju je napumpao. Uvek glumi jebenog sonju, sto je savrsena uloga za njega, i naravno uvek smuva ribu. Jeste, da. u svetu u kojem ne bi postojala fikcija, on bi uspevao da smuva samo hladno oruzje u potiljak.

    Sve u svemu, dosta sam sranja gledao. Mnogo gledam filmove, a nisam veliki fan filmske umetnosti, sto samo dokazuje da ne znam dobro sebi da upotpunim vreme.

  4. Неко је вероватно већ ставио али... много лоше.

    http://static.open.salon.com/files/epic_movie1247383889.jpg

  5. Svi filmovi sa Vupi Goldberg.

  6. haha, jeste Džuno onaj anemični iritantan, a i BigzA, osim kod Vudi Alena, u Anything else, gde realno može da prodje. Mislim, film prolazi.

  7. Јој, Самхаине, потписујем за то што си постовао... Нема горе.

  8. Све те пародије у покушају су очајне.

  9. "Taxi". Оба дела. И америчка верзија.
    Ови нови кинески и тајвански "притајени тигар" клонови, што су оперисани од гравитације.

  10. Ruzicasti flamingosi, bez premca. Jedino sto je valjalo bila je reklama za taj film "ovaj film nemojte da gledate". Nazalost, nisam poslusao.

  11. ovaj novi "when in rome"
    i svi na taj fazon.
    i mrzim "american pie" ili bar one delove koje sam sticajem okolnosti gledala.
    btw, gledala sam onaj film za koji je sandra bulok dobila zlatnu malinu. za nijansu gori od ostalih njenih filmova.

  12. "the man who stare at goats"! skoro sam gledao film i uzasan je. mozda ja nisam shvatio poentu, a mozda poente ni nema :) Ubedljivo najvece sranje je kineski film "the story of ricky". nikada se nisam vise smejao nego kad sam gledao taj film

  13. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d7/Rockerposter.jpg

    The Rocker. Ubedljivo najgori film koji govori o roku i jedan od najgorih filmova koji sam video.

  14. http://fond-d-ecran-gratuit.org/photos/wallpaper-triple-xxx.jpg

    Triple X iliti xXx je tako ocajan film da ja to recima ne mogu opisati...

    Zatim, Vestice iz Blera. Cuven je film, iako je nevidjeno glup, a evo i odlicnog klipa na tu temu... :D

    http://www.youtube.com/watch?v=RkHI7aZrNI4

  15. "Waterboy", definitivno. Mada cudno mi je da nisam video Uvetova (Uwe Boll) dela ovde. Mada vecina tih filmova je toliko tres da im to na kraju daje sarm...

  16. Терминал (Оно кад је Том Хенкс је неки лик из Курцокистана па живи на аеродорму, зајебава се, заљубљује се, прави неку фонтану тамо и нико му ништа не приговара и сличне бљувотине)

    Да ли је неко можда гледао филм са следећом радњом:
    Два типа краду паштету у самопослузи, седају у кола и одлазе, одмах потом неко упада у ту самопослугу, пљачка је и убија продавца. Полиција креће да јури она два лика са паштетом а они беже јер контају да их јуре због јебене паштете. Хватају их и приводе на саслушање, где ова двојица признају крађу и није им јасно што су пандури тако надрдани због паштете и тако се ствар не разјашњава до у недоглед... То је почетак, шта је било даље не знам, нисам одгледала до краја а баш бих волела, па ако неко зна који је то филм, много би ми значило. Верујем да ће то бити најгори филм који сам гледала.

  17. :))) мислим да је тај, мало ми кочи нет па не могу да погледам клип нормално, ал' то су те њушке. фала! јеси гледао филм, шта бива до краја?

  18. Posle se pojavljuje Džo Peši kao advokat i film od veoma loseg postaje nepodnosljivo los :)))

    Skroz bezveze film, toplo preporucujem :)