Prijava

Najbolje vreme za dolazak na čet kada ste udrkani, besni, isfrustrirani, kada vam se nije digo neko vreme, kada hoćete da pokažete svoju net veličinu i mudašca.......je kada su prisutni modovi Korleone i Surovi.
Možete da radite šta hoćete. Možete da spamujete mačketinama, da vredjate do mile volje, da se osećate velikim, da napadate devojke jer se tada osećate kao mužjak za priplod.
Pomenuti modovi imaju blago srce i neće vas čak ni opomenuti. Oni to ne rade, bez obzira što je jedan od njih (Surovi) napisao pravilnik o ponašanju koji ničemu ne služi kada se neko ovako ponaša dok je on prisutan na četu.
Osoba koja je vredjala na četu je dobro poznati nam malinar iz Arilja, Sevast.
Hvala vam Korle i Suki što ste tako blagi po prirodi, pa ću možda i ja imati sreću da nekom jebem mater dok ste vi u smeni.
Budete li mi nešto iz osvete radili, iako znate da sam u pravu i da je sve ovo istina što pišem, ima da vam prdnem u mod forum.
Ko ne veruje u moju priču a želi dokaz, neka vrti čet i neka vidi dešavanja koja su se odigrala.

uuuu, hajde deder zameni uloge sa sevastom pa vidi da li bi ti bila zadovoljna da te klepim motkom za najmanji ispad koji nije da nisi imala kada je on u pitanju.

to što nisi direktno koristila psovke, već se trudila da ga što više suptilno izvređaš, po meni nema mnogo razlike od onoga što on radi. Da, napravio je ispad, ali ti si isto tako daleko od cvećke.

nemoj uskakati samoj sebi u usta. moje metode su možda blage, ali smatram da su delotvorne.

Čovek će se lakše naučiti nečemu ukoliko mu oprostiš. Kazna uglavnom samo negativno deluje na sve to. Ona postoji i neophodna je, ali samo onda kada procenim da nisam u stanju drugačije da kontrolišem situaciju.

moja preporuka je da pročitaš još jednom ta pravila i prestaneš da provociraš dotičnog kad god se pojavi. ima i zanimljivijih stvari da se radi na sajtu.

Немате ви појма које би банане биле кад би Џими интервенисао на чету. Имате среће, па не долазим.

Ne do bog sa njim da zamenim uloge.
Ja njemu vraćam na seljačka prozivanja. Da li misliš da ću njemu ili bilo kome da ćutim?
Nije napravio ispad nego je vredjao.
Ja suptilno uzvraćam na uvrede, jer je najlakše biti vulgaran i prost, a to nije nivo moje inteligencije.
Tvoje metode su bzvz. Dozvoljavaš napušavanja jer samo TI misliš da su ti metode delotvorne.
Tvoja pravila nemam nameru da čitam, jer ih se ti prvi ne pridržavaš.
Prtitom ne možeš da kažeš da ja njega provociram jer je poznato da on to radi.
Svojim postom dokazuješ da sam potpuno u pravu.
Ukoliko imaš razlog da me banuješ, ja nemam ništa protiv. Poenta je što ga nemaš.
Zašto je Blek banovao Električara zbog dugačke mačke to veče, a nije bio na četu? Jer poštuje pravila koja ste VI odredili.
Oprosti nekom što se iživljava.
Hoćeš da kažeš da smo mi provociale Caru onomad kad nas je nazvao kurvama, pa si ti opet bio za praštanje, a Kajzen ga je banovao?
Kad si bio prisutan na četu dok me je vredjao jedan autor jer mu je tako došlo tog momenta, a ti si nas mirio možeš misliti. Nisam bre ja u obdaništu pa da me TI miriš sa nekim. Ja ću se braniti bez obzira ko je napadač i da li će možda tog momenta biti i Dzimi na četu i podeliti koju bananu.

искрено..уз мару сам :)...ајде сад и мене бананирајте ;)...и напушавајте...мУдоретори-.дукатлије...

Пс-ебо те да те ебо израз глупи, јуче сам магистру историје објашњавао дукатлије, и човјек се одушевиЈо......!

maro munjo, fora je što se ja ovde trudim da budem što uslužniji SVIMA, a ne samo tebi.

To što ti ne mirišeš sevasta za mene ne predstavlja nikakav argument da prema njemu budem strožiji nego prema nekome drugom.

kaizen i black hole često greše.

" kaizen i black hole često greše"...

...жива истина..поготово овај други!...

surovi je nepogresiv.
Mora da se i ja upisem zato sto sam ja bila napadnuta od strane Sevasta gore pomenute veceri.
Iskreno to sto je meni drug Sevast rekao da citiram "popusim kitu" nije me preterano mnogo uvredilo. Jer sevast nema dovoljno inteligencije mene da uvredi. Obzirom na mentalne sklopove pomenutih likova smatram da se metod Surovog totalno glupav i kako bi nas Tihi rekao passe. Jedino sto se tim metodom postize jeste da gnjide poput pomenutih autora (a mogu da ih nazovem gnjide jer se tako ponasaju) ce svaki sledeci put kad zele nekog da uvrede ili iznerviraju dobro pogledati ko je od moderatora dezuran pa ako je surovi najasiti na druge bes pardona.

Surovi, ja od tebe nikad ništa nisam tražila. Ni sada to ne radim.
Samo konstatujem šta se dešava.Tako da nemoj molim te da mi budeš na usluzi.
Od tebe niko ne taži da banuješ ako već to ne radiš, nego bar da opomeneš za vredjanje i ostale nedozvoljene stvari.

Ja pema Sevastu nemam nikakva osećanja. Pritom i sam znaš koga je Sevast vredjao, i kako su ostali na to reagovali. Niko nije bio uz njega, izuzev vas dvojice. Ili vam možda smeta da se javno raspravlja o pravilima koje ste VI napisali. Lepo ih brate izmenite i da se pljujemo i psujemo ko ljudi.

I da. Kajzen je pogrešio što je banovao Caru jer nam je rekao da smo kurve. Sledeći put neka razmisli bolje da li treba banovati zbog tako bezazlene reči.
Zbog vašeg popustljivog stava ste oterali odličnu autorku (Maru) sa sajta, a
štitite i praštate onima kojima sajt služi za iživljavanje.
Nemaš ti argumente da pobiješ ovo moje pisanje. Linkuj ovde da svi vide kako ste se poneli kada se Mara požalila na Carino ponašanje. Kako ste se Dzimi i ti lepo zezali na postovima koje ste joj pisali.

Svašta s vama ljudi...

Gamby, jel imaš ti nekad nešto da napišeš a da je razumno i da ima smisla, leba ti?
Nema teme na koju se ti nisi upisao sa svojim vrsnim spamom.
Ako želiš da učestvuješ u nekoj raspravi, napiši svoje mišljenje a ne večito te tvoje tačkice da crtkaš.

Што се мени нисте обратили кад вас је Севаст вређао? Сви знате колико га ''волим''. :))

I evo, sada se mara iživljava na Gambiju...

јана и мара су у праву!.....и то није само један случај, и није са истим аутором...али `ај...

Dzimi nije poenta bilo kome se obracati. Ja da sam htela da on bude banovan ja bi veruj mi vikala nekog valjanog moda koji moze tog lika da skine sa grbace. I ovde nije problem i poenta price nije u Sevastu. Bar sa moje tacke gledista. :)))
Ja Sukija simpatisem. Ali su mi njegove metode...nisu efikasne.

@mirjana ako ti i gambi opet imate zelju da spamujete teme. Zamolicu vas da idete na druge teme. Hvala.

ne sećam se toga sa tim carom, ali nebitno.

mislim da je jana sve rekla u 3 reči: "surovi je nepogresiv".

sve će biti u redu, verujte mi :)

''Linkuj ovde da svi vide kako ste se poneli kada se Mara požalila na Carino ponašanje. Kako ste se Dzimi i ti lepo zezali na postovima koje ste joj pisali.''

Не видех овај део.
Чекај, сад испада да је Мара због мене отишла са сајта.
Па, Цара је банован, колико знам. Није банован одмах, зато што се чекало да направи жешће срање, па да буде трајно банован. Овако би био банован на 2 дана, па би вас опет смарао.
Друго, Цара је мени рекао много горе ствари него било коме. :))

Ma dajte, zašto se uopšte toliko nervirate oko gluposti? Pf, vređali su i mene neki autori, ali me realno zabole za svakog od njih, nije mi stalo da li će biti banovani, ovo je ipak, samo online...

:zali zato sto nije primecena ta suptilna linija ironije u njenom postu: