Prijava

Ма, ја сам ионако само дошао да спамујем.

Наравно да сам СВЕ прочитао пре него што сам се укључио у расправу. Знам шта желиш да кажеш и слажем се са тиме.
Ал опет, сматрам да би увреда требала да се третира ПОТПУНО ИСТО и у случају мушкараца и у случају жена.

To je sve vrlo lepo surovi receno i u prvim postovima. Onda mi nije jasno cemu sve ove "cek stani nije mi jasno sta ti zelis" fore.
Prijatno.

Gabmy, ko?
Ko?
Ko, o budući modu u pokušaju?
Da li tvoj mozak pravi razliku koje je vredjanje ovde u pitanju?
I ti ovde otvoreno pokazuješ da je mrziš.
Otvori temu: Zašto mrzim Janu, i tamo se izjadaj koliko hoćeš.
Nije ti ona kriva što ti je opsesija.

Upravo ono što ja pričam. Sve je već rečeno u prvim postovima. Ovo sve ostalo pripisaću lošem vremenu napolju i dnevnim propalim planovima.

Prebačeno u RAZNO.

Maro, a po čemu si ti zaključila da ja bilo koga mrzim? Moje opsesije ne želim ni da komentarišem... Previše je glupo.

Mene nervira to što osobe koje se ponašaju kao da su zajahale Boga, palamude o tome kako su one jadne i ugrožene. Molim te porekni, ako možeš, da se Jana "divno" ophodi prema dosta njih... Uzmimo za primer Zokija, od njegovog samog dolaska na sajt. Traje do dana današnjeg.

Jebi ga. Najcrnje je kad shvatis da mora svoje govno da pojedes i ponovo nesto napises ovde al takva sam slab mi karaker ponekad u picku materinu :)
@surovi vidis da smo se ipak na kraju razumeli. koliko-toliko. Ovo ostalo ti tvoje recenice i emocije prepiri losem vremenu i propalim dnevnim planovima moje ne mozes. Moje su posledica PMS i cinjenice da me ponekad nerviras.
@Korelone to sto si temu koja je direktno vezana za Vukajliju prebacio u razno niposto ne umanjuje njen znacaj.

gamby, nemoj. tema se zaključava jer je problem rešen i dogovor postignut.

@Jano - Probao sam jebiga :)

Neka Zoki otvori temu i nek se žali. Može i na pp kod nekog moda.
Činjenica je da ne možeš svakog da gotiviš. Jana njega nije vredjala.
Niko od nas ne može da kaže da baš svakog gotivi i da se nije sa tim nekim kačio. Ovde je aman ljudi priča o vredjanju a ne o svadjanju.
Možeš li ti Gamby da kažeš koji je razlog zbog kojeg se ni meni ni Jani ne javljaš na četu. Do skoro jesi. Znači, u pitanju je Zoki? Ili neko drugi koji lobira sa tobom?
Otvoreno si se stavio protiv Jane na ovoj temi. Rekla sam ti da otvoriš temu vezanu za nju, pa da pišemo.