Prijava

Astrozeče, napišeš citat ( velikim slovima ) pa staviš neki txt između, pa tatic ( opet velikim ) i to je to.

Блекете бре, видиш да тролује, мани га :)

Аха, то мора ВЕЛИКИМ словима? Па што не рече одма'?

До јајета, само ме смара да мењам са ћирилице на латиницу...

видиш да тролује

То ми је животна амбиција- да истролујем неки сајт. :)

Не мораш да мењаш. Ради и на чирилици

Не мораш да мењаш. Ради и на чирилици

Улепшао си ми дан са овом информацијом.

Dzimi oglasi se povodom moje definicije gde sam te isprozivao

Dukatlijo,omasio si defku :))))

Aj sad ću da probam da vidim je l' mogu da napišem bilo šta između ovoga

Mogu, mogu! O, a baš sam mislila da ništa neću shvatiti. Hehehe. Svaka čast na ovome!

vlajkoseljak
pre 23 sati Jano, brate, menjaj ovaj avatar, sve pomislim neka riba radi blowjob :)

Vlajkoseljaku. Zaboga covece, iju iju kakva ti je masta pogana pu pu. :)

O jebote koja filozofija "quote" da se uvede....

maloletna budala :)
pre 6 sati

Mogu, mogu! O, a baš sam mislila da ništa neću shvatiti. Hehehe. Svaka čast na ovome!

generalna proba uspela

generalna proba uspela

Pa i nije baš :)

Pa i nije baš :)

a sto? :)

Ummm... Ima jedan bag.

Uzmimo ovaj tekst za primer:

"Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера."

Evo, u obliku citata:

Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера.

Ne može da se citira sa razmakom izmedju redova. Goddamnit! Probajte i sami.

EDIT: Prijavljeno u bagove.