Prijava

Jel se secate one scene u T2 kada T-1000 probode onom tipu grlo (sa sve tetrapakom mleka koji je pio) dok se drao na psa koji je lajao. Palo mi je na pamet da napravim neku glupu temu pa bih da vas pitam
Da li je taj pas lajao zato sto je to reakcija pasa kada vide terminatore
ili je to samo bilo nesto sto je ubaceno da bi t-850 provalio da je to t-1000 (jer ga je zajebao sa imenom psa)

Помиње се и у кецу то за псе, ваљда има сцена из будућности када неки Т-800 маскиран упада у избеглички камп, пас крене да лаје на њега, па ови на време крену да се бране...

Ja mislim da je pas bio gladan.

Ја мислим да је Д Влајку Терминатор 2 омиљени филм. Нека интуиција, не могу то да објасним... Једноставно осећам.

Њах, нахранили су кера, ваљда...

gamby
pre 38 minuta
Ja mislim da je pas bio gladan.

Upravo tako

Mozda pas laje na njega zato sto smrdi...

Mozda pas laje na njega zato sto smrdi...

Zanimljivo... Nisam na tu scenu gledao na taj način. To filmu daje potpuno novu dimenziju...

Ovo je najbolja tema na Vukajliji, svega mi :)

mozda je pas gledao lesija ili rin tin tina na tv-u pa se istripovao da i on bude pas-heroj...

Обратите пажњу на задњу десну шапу, можда га је овај смотковић начепио.

А што не помињеш шта му ради Т-1000 кад остану насамо. А ? Злостављање животиња ?

Ја мислим да је то ипак некакав бунтовнички акт самог режисера, како би скренуо пажњу на то да и пас може да вам спасе живот. Модерна верзија басне лав и миш.
А можда и лаје само зато што је запазио неку кују. :)

Možda protestuje protiv nezavisnog Kosova.

Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера.

Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера.

Ummmm... Pa to i jeste poenta toga, provereno. :)

Ali ja mislim da ipak ne da Zvezdu Miškoviću.

Да Џими на та сцена, знам да је нешто тај Терминатор радио керу...

Jebi ga, Rober Patrik je to radio svima pa se niko nije bunio, kada bi to sa kerom stavili u originalni film, onda bi neko rekao da to podstice nasilje nad zivotinjama koje zatim podstice nasilje nad ljudima (da, boli nih kurac za nasilje nad ljudima, kada bi neko sada zaklao nekoga dal bi oni protestvovali).
Inace, posto postajem nadrkan zbog tih stvari; jel ima to na jutjubu ili moram da skidam celu uncut verziju.