Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 9

  1. sad me zatece...paaa u poslednje vreme 3 bagrema.

    omiljeni slatkis?

  2. Joj, ne znam, recimo jagode sa slagom..

    Da li ce sutra padati kisa?

  3. pitaj vraca...posto od prognoze nema nista:)

    dolazis li sutra kod mene?

  4. Mozda, ako ustanes oko 9?

    Omiljena zivotinja?

  5. pa vidi ustani ranije...pas

    omiljeno zensko ime?

  6. Sofija, možda.

    Koju pesmu trenutno pevušiš?

  7. When the sun cames down by RIO

    A ti?

  8. Haha..ali nemoj da se smeješ...
    http://www.youtube.com/watch?v=b9Pp37D_Kl8 :D Ne znam koji mi je đavo, sanjala sam celo veče tu prokletu pesmu koju nisam čula godinama, i ceo dan mi u glavi! :)

    Ideš na Exit ove godine?

  9. ajao kakav užas :)

    Idem, uzeo kartu za sva 4 dana, malo problem sa ekipom, svi neka žena deca ili propali...smrdljivi englezi zaposeli tvrđavu a naših sve manje...ali do sada je uvek bilo super pa kontam da nece ni ove godine da omane :)

    Šta misliš o festivalu EXIT?

  10. Bila sam 5-6 godina unazad svake godine, ali na dan-dva. Fino je, volim festivalske atmosfere, ali mnogo stranaca, i svake godine mi se muzički izbor sve manje sviđa, a cena je sve..."evropskija". Mislim da ću preskočiti ove godine, skupljam kintu za more.

    A šta mislis o Beer Festu?

  11. Bio 2008-e, ok varijanta, prijatna atmosfera, više pivska nego festivalska :) Naspram EXITA 0 ali kao dogadjaj sam za sebe odlična stvar. Lepo je videti toliku gomilu na jednom mestu a da je masa pri tome opustena i to...podržavam oba.

    Guča ili Exit :D ? obrazloži

  12. Exit. Ne volim trube, trubače još manje. :)

    Tvoje mišljenje/iskustva vezana za Guču?

  13. Nisam bio, ali sve sa pozitivnom pozadinom podržavam. Ni ja nisam truba, ali podržavam promociju srbizma :D

    Alkohol, droga ili oba? (obrazloži) :D

  14. Alkohol! Drogu ne konzumiram, pravim se fina. Ni cigarete. Al' zato etanolne derivate... :)

    Omiljeni porok?

  15. Cigarete, mada čisto da ne zapostavim napomenuću i gledanje perverznih i nastranih filmova preko neta :)

    Tvoj omiljeni porok? U stvari prva tri :D

  16. Pa nije fer, ne mogu da se odlučim za samo 3! :) Ali recimo alkohol, smajliji na msn-u, Heroes 3 of Might and Magic i čokolada, ali neka zanimljiva, ne volim dosadne, mlečne. :)

    Postoji li neka pesma koja te opisuje (skoro) sasvim?

  17. Ne, ili je bar nisam čuo. Nisam pronasao ni jednu stvar koja me u potpunosti opisuje a da je njeno ime duže od par reči (u nizu od glup i bezobrazan do pametan fin i dobar :D)

    Koja te pesma opisuje?

  18. Jedna i jedina!
    http://www.youtube.com/watch?v=BUC7b6JWfHw :D

    Da možeš da se pretvoriš u boju, koja bi bio i zašto?

  19. bio bih zelena, jer bih tada bio bliže suncu :) Zelena odražava prirodu i želim da budem deo nje :D

    Ali i mene zanima odgovor na isto pitanje, dakle koja boja i zašto? :D

  20. Ne može zelena, to je moja boja. :) Zato što asocira na sveže, zdravo, ima moć da u zavisnosti od nijanse promeni čitavo raspoloženje.

    A kad bi se ti pitao, u kojoj godini bi se rodio?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.