Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 9

  1. Može zelena, jer ipak, dala si mogućnost da prvi biram, nema nazad :D

    Baš u toj kojom jesam, jer nema boljeg trenutka za roditi se od onoga kada si se rodio :D

    Koliko želiš da živiš i da li je tvoj način života uskladjen sa tim željama?

  2. Pa ono..ne bušim oštricom karotidnu arteriju, dakle želim da živim. :) Trenutno nikako, jer spremam ispite, pa i nisam naročito zanimljiva. Mada studiram ono što volim, tako da se nadam da će biti okej.

    Misliš li ponekad da previše gubiš vreme?

  3. Mislim, i znam, ponekad svesno, ponekad nesvesno, trudim se da max smanjim bacanje vremena na gluposti ali definitivno mi ne ide od ruke. Smatram da bar i sama svesnost o tome vodi ka poboljsanju, uostalom kao i kod drugih stvari...

    Na čega najčešće trosis dragoceno vreme, i koliko si odgovorna osoba?

  4. Na gore pomenute poroke. :) Ali sam, na skali od 1-10 odgovorna za 11, tako da nemam problema da se organizujem kad treba.

    Voliš li iznenađenja?

  5. Ne preterano, tj ne volim ih unapred ali obožavam kada se dese. U sustini ne izazivam ih u velikoj meri :)

    Kako objasnjavas da je moguce da si odgovorna za 11 na skali od 0-10. :D

  6. Moguće je, ukoliko je standardna devijacija populacije velika i ako je širok nivo pouzdanosti, moje 11 se statistički bitno ne razlikuje od 10. ;)

    Koji je tvoj ritual za uspavljivanje? Misliš na nešto određeno, žmuriš ili gledaš dok ti se oči ne umore i sl?

  7. E tu je sad bilo raznih šema, nekada od alkoholisanosti mada jako retko, nekad samo padnem, nekada dosij x ili neka smaracka stvar sa tv-a, a nekad bas imam gadne tripove. Jedno vreme mi je bio filng, da ono kad mi se ne spava krenem da zamisljam pricu, ono neka varijanta oslobadjanja tipa super heroj i te fore, krecem sa periferije u oslobadjanje grada, gde me u centru ili na kraju grada ili pak u nekoj vukojebini ceka jedna devojka (iz srednje skole). Kao fora svi su legli kuci, ja se tiho budim, odlazim u preveliki podrum ispod celokupne kuci, naravno tajno ukopan, gde se nalazi maximalna oprema za jebanje keve u varijanti 1 vs 1 000 000 bad enemies. Naravno, kako krecem u oslobadjanje sa super spejsi motorom i prebudženom opremom koje nema ni na filmu, situcaije zamisljam maximalno realisticno s sto vise detalja. Svaka etapa bude exstremno teska ali meni nekako uvek iskoci neko novo mega oruzje, budem jako jaki i pametan :D

    Pobijem odredjenu kolicinu gamadi i mozak mi se zamori pa zaspem, sutra se trudim da se setim gde sam sta pa nastavljam bitku, a taj period izmedju 2 sna objasnjavam time kako sam se negde tokom bitke ukopao pod zemlju i kako sam bio siguran. Naravno, nikada nisam oslobodio drugaricu na koju sam se ložio... (naravno ovo sam radio pre 8-10 godina) :D

    Kako ti završavas poslednje minute pred san?

  8. Svaka čast na odgovoru! :D Ovo je bilo fenomenalno, rispekt, kapa dole! :)
    Ja sam mnooogo jednostavnija, legnem na stomak, okrenem glavu na mračniju stranu (obično prema zidu), namestim se da imam dovoljno svežeg vazduha i pređem mislima kao kroz "pregled dana", napravim kratak pregled obaveza za sutradan, pravim sitne planove, tipa šta da obučem, šta da spakujem kad budem išla na more, sitnice neke, dok ne primetim da ne kontrolišem tok misli. Ako primetim da ne registrujem zvukove, već da mi u glavi svira određena pesma, razbudim se, pa ispočetka (retko se dešava), ali uglavnom tako uspem da odlutam u san. I sanjam svako veče, obično neke gluposti, i sećam ih se svako jutro, ali zaboravim u toku dana. Ponovo ih se setim uveče, kako spustim glavu na jastuk, kao da me san od prethodne noći sačekao gde sam ga ostavila. :) Vidiš, mogla bih da se podsetim šta sam sinoć sanjala... Puno te pozdravljam!

    A koji je najluđi san koji ti se desio?

  9. Nije najluđi, ali se može ispričati i pred nepoznatim svetom. ;)

    Sanjam kako se kupam u vodi, u velikom parku sa ogromnim drvećem. Ubeđena sam da sam u Najrobiju. Kasno je po podne, izvan parka su visoke zgrade (ne verujem da je u stvarnosti Najrobi čak ni u najnapucanijoj četvrti baš tako urbanizovan al' ajde), o njih se odbijaju sunčevi zraci. Na svega desetak metara od mene prolaze divlje životinje, slonovi, tigrovi, zebre, jedna žitafa. To je čitava povorka, sve se tlo trese. Niti reže jedni na druge, niti neko beži. A ja (koja se inače i žabe plašim kao đavola) se i dalje bezbrižno kupam u toj vodi, bez trunke straha, u senci neke ogromne stene i visokog drveća.

    Evo nešto jednostavno. Šta bi danas voleo/la da ručaš?

  10. Hranuuu! :) Nemam pojma, ne jede mi se ništa po ovim vrućinama.

    Slušaš li Gogol Bordello i zašto ne? :)

  11. Ne i nemam pojma zašto.

    Šta ima novo na zapadu?

  12. Свашта...

    Какав ће дан бити јуче?

  13. Kišovit.

    Kakvo je vreme u Botsvani?

  14. Predivno.

    Najbolji muzički spot?

  15. Ne bih mogla baš da kažem koji mi je najbolji. Na primjer Pendulum-Slam mi je dosta simpatičan.

    Kuvaš li dobru kafu?

  16. da

    volis li nekad da popijes caj, cak i ako nisi bolestan/na?

  17. Naravno, obožavam čajeve, a i kafu više ne pijem.

    Koji čaj najviše voliš?

  18. hibiskus od nane?

    koliko jos do razbibrige.

  19. brusnicu

    da li volis da u caj stavis par kapi limuna?

  20. Ice Tea od breskve.

    Koji sok najviše voliš?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.