Gospodine, verenica vam šalje pismo

Francky Delevra 2010-11-01 21:14:38 +0000

Rečenica koju, ako nikad do sada niste čuli, nikad ni nećete čuti. Ne samo zato što niste gospodin, što nemate verenicu i što uistinu nikad niste dobili pismo. Već i zato što nemate ni batlera.

-Gospodine, verenica vam šalje pismo!
-Teraj se bre baba u pizdu materinu! 'Sam ti rek'o da smanjiš sa serijama?
-Dozvolite da odstupim.
-Odstupi baba, odstupi! Nemoj samo lekove zaboraviti da popiješ. Opet!

41
819 : 51
  1. хаххахаххаххахахахахахаха

  2. Hahahah genijalno!

  3. Одлична! :))))))))))))

  4. Hahahaha brate, prekid filma! +++++++

  5. hahahahahah bravo +++

  6. Koje ludilo, Bog te mazo! :)

  7. Ne sviđa mi se. +

  8. Konpermiso,senjor,plus para ti :))
    +

  9. Frenki potplatio modove za naslovnu!
    Šalim se, ovakvih autora treba da bude više na naslovnoj.

  10. Čekao tvoj marketnig, čekao, video mrka kapa. Šta ću, preusmerio jagnjetinu na modove. Jes' da mogu više pojesti, ali su zato, ič efikasniji. :)))

  11. Ja dva sata citam "veverica" umesto "verenica" i nikako da ukapiram zbog cega je ovo na naslovnoj strani. Strasno :)

  12. Ode u odabrane, Frenki, jebem mu mater, za ovaj vikend ako ne uzmemo pare..

  13. HAhahahahaha... Baba je objasnila....

  14. Jedna od najboljih koju sam procitao :)

  15. E presmijah se...kad sam se najmanje nadala!

  16. znaci sad sam je procitao po peti put i smejao se kao budala :D genijalna defka

  17. Još uvijek jedna od najjačih. Vrnem se pokatkad na nju.

  18. Хахахахахаха хтео сам да чувам 2000. коментар, ал' је морао овде! хахаххахаха *

    Ne samo zato što niste gospodin, što nemate verenicu i što uistinu nikad niste dobili pismo. Već i zato što nemate ni batlera.

    Које објашњавање!

  19. Kakav lep gest prema mojoj definiciji. Hvala brate. :)

  20. Au, ova definicija razbija...+

  21. Ovo je brutalno dobro :D

    + i *

  22. хахахахаха, јебем ти живот, тек сам сад видео ово! Френки, ја бих тебе за преЦедника, алал ти курац!

  23. Листам омиљене дефке, Френки, доминаторе!!1

  24. takodje listam omiljene, navaren i vise sam se smejao nego prvi put.

Omiljeno za [154]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.