Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ja sam se osjećao usrano cijelo vrijeme, jer smo realno loše igrali. Stvarno je bila šugava atmosfera cijelo vrijeme i bilo je pitanje vremena kad će se nešto glupo desiti. Za ubijanje i klanje vjerovatno ne bi bilo ništa. Za gadjanje igrača bi možda uplatili koji franak. E onda sranje šiptarsko dolazi sa nebesa. A za pjevanje samo prvog stiha Marša na drinu nas treba kastrirati. Nije to bilo Klasično gromoglasno U boj krenite koje polako kako pjesma odmiče postaje samo tihi žamor. Jok. Bilo je to energično U boj krenite junaci svi koje istog trena prerasta u grobnu tišinu. I invalidni ljudi koji puštaju muziku tokom prekida kako bi smirili situaciju. tako što puštaju neku tursku pjesmu. Teherane, jebi nas u čmarove!

  2. Taj dres smo mi građani platili! PEDER KOJI MRZI SRBIJU!

  3. Kako se niko nije setio da sa silnom pirotehnikom nekako zapali tu zastavu. Leteća goruća zastava velike albanije!To bi bio spektakl!

  4. Voleo bih da se odigra meč u Tirani, sa navijačima i sve u fulu. Da vidimo baš koliko smo mi Srbi kreativni, šta bi smislili, kad se već toliko kurčimo po internetu.

  5. Пакао Југа, шта год да смислимо, нема шансе да би могли то да реализујемо. Ја мислим да је најбоље да пустимо Богданова и његове следбенике да оду у Тирану, да понове случај Ђенова, и да му Томислав Николић да орден, то би било океј.

  6. Ja mislim da je važnije da pobjedimo, puca mi kurac za koreografije i ostala govna.

  7. ja NE VERUJEM da su nase "vodje" izjavile da mi nismo krivi. sve sam ocekivao osim toga.

    ocekujem pobedu sluzbenim, kao i igranje u albaniji bez njihovih navijaca, a sa nasih 5 posto. naravno i kaznu za nase zbog pirotehnike i uletanja navijaca jednom utakmicom bez publike. u svakom drugom slucaju treba isterati govna platinija i onog drugog koje toliko bezrezervno podrzavamo.

    sto se tice samog fudbala definitivno mi je utisak veceri nas napadac, bane ivanovic. volina jedna glupa

  8. Mickey Savage

    Zajebavajte se vi, ali sve ovo miriše na sl. rezultat 0:3. Pa čuli ste i zviždanje na njihovu himnu, još se i s celog JNA čulo "Ubij, Šiptara!"

    miki ljubavi, kaži da nisi ozbiljno ovo napisao
    zviždali im himni? ne mogu da verujem!

  9. miki el si gledao mlade srbija spanija i kako spanci zvizde? ceo stadion, celo trajanje himne su izvizdali

  10. http://hotsport.rs/wp-content/uploads/2014/10/srbija-albanija-15801.jpg

    kolko se ovaj njihov usrao jebeno, izneverovao sam. bilo mi ga zao u jednom trenutku. jos dok su himne svirane njemu nije bilo dobro

  11. A moglo bi da se realizuje ovo luksovo i ugradimo zvučnik u dron i piči ova pesma
    https://www.youtube.com/watch?v=Ez5MCOHNrEw

  12. TREBA DA NAPRAVIMO DRESOVE
    IMPREGNIRANE SLANINICOM

    ima se šetamo kroz balijske odbrane

  13. Ја мислим да је најбоље да пустимо Богданова и његове следбенике да оду у Тирану, да понове случај Ђенова, и да му Томислав Николић да орден, то би било океј.

    I? Šta imamo od toga? Šiptare bole kurac, Eura videti neće pa im je zato i uspeh prekinuta utakmica. A mi ćemo se u tom natpišavanju samo samouništiti što njima baš onako lepo i odgovara.
    Najlepše bi bilo da ih nadivamo po 5-0 u obe onda mogu da sednu i da plaču, a mi da im se lepo samo smejemo. Kao gazde.

  14. ko se pali na šiptarsku domišljatost
    u kući mu igrali

    leti leti heljikopter
    a kurca i fazona

    KO IM BRE JEBE MATER

  15. e ali zelja nasih da igraju fudbal. oni nikad nemaju zelju da ga igraju osim kad izbije sranje. onda im se strasno zaigra fudbal

  16. Da zamolimo putina da nas isprati na utakmicu u tirani. Ili jos bolje da ide sa nama, taman sve ovo sa parade da krene lol

  17. Sa sajta Uefe:
    "Disciplinary proceedings have been opened against the Football Association of Serbia (FSS) for the setting off/throwing of fireworks and missiles (Article 16(2b & c) UEFA Disciplinary Regulations), crowd disturbance (Art. 16(2h) DR), field invasion by supporters (Art. 16(2a) DR), insufficient organisation (Art. 16(1) DR) and use of a laser pointer (Art. 16(2d) DR).

    Proceedings have also been opened against the Football Association of Albania (FShF) for refusing to play (Art. 27(1) UEFA Competition Regulations) and the display of an illicit banner (Art. 16(2e) DR).

    The case will be dealt with by the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body on 23 October."
    Oko ovoga "refusing to play" je situacija jasna.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.