Prijava

cuo sam na radiju da sergej ne igra zbog discipline.bio neki trener u emisji.nisam upratio koji je.kratko sam slusao,pa za to vreme ljudi preko fejsa,smsa i sl pitali sta kako.i bilo pitanje za sergeja i ovaj rekao da kako je cuo u pitanju je nedisciplina. trener je neki iz omladinske skole partizana.bio u ofki,pa presao u partizan.hvalio nekog malog koga zovu mali mesi.kaze da je to najveci talenat koga je video u zivotu.
http://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fudbal/nade-srpskog-fudbala-snaga-orlica-za-mundijal/jzw7vm5
palo mi na pamet jer ni na ovom spisku nema sergeja.ima grujica koji se sit naigrao u liverpulu.

SMS-ova cijena na tržištu je u nebesa otišla, tako da nema potrebe da ga guramo u reprezentaciju.
Muslin je već najavio da bi mogao korigovati sastav, jer jebote, neki igrači će biti stariji cijelih 8 mjeseci, a to ti je zalazak karijere, idemo ubaciti nekog talenta iz druge ruske lige, valjaće da se ubije koja kinta.

meni bilo najjace kada muslin zove iz astane maksimovica posle letnje pauze.tada je vec bio u valensiji.nije ga zvao dok je igrao u kazahstanu,al ga zato zvao kada je potpisao za valensiju.ne igrao,samo potpisao.kapiram da ga nijednom nije video kako igra.
ne sporim da je dobar,naprotiv,solidan igrac.
a realno moze slobodno da se odrekne tosica bambija.moze i onog drugog,al pre bambija.moze i kostica.sulejmani i neka vodi zivkovica ako vec drka na njega.ili radonjica.obojica su brzi sto je veliki plus.mislim da je trenutno zivkovic bolji.ako bude igrao.ako ne,onda radonjic.u svakom slucaju korisniji su obojica od tosica i kostica baletana.

trener je neki iz omladinske skole partizana.bio u ofki,pa presao u partizan.

Klinčarski, Prekazi, Kaličanin....?

Što se tiče sulejmanija, živkovića, radonjića itd. bolje da njih proba na bočnim pozicijama, kontam da ne mogu biti beskorisniji u fazi odbrane od kolarova i rukavine. Kad se već insistira na 2 zadnja vezna...

On misli na igraca kad kaze da je prelazio

Verovatno je u pitanju mali Djerlek

Mislim da su i radonjic i zivkovic izmislili poziciju krila za kostica. Radonjic je cak vrv i brzi od njega

ne znam stvarno koji je trener.uhvatio sam malo emisiju kada je pricao za sergeja i za tog klinca.

Nego, nešto nisam pratio neke utakmice, jel istina da je na jednoj-dve Gaćinović igrao desnog bočnog? I kako je odigrao ako jeste?

A sa Kostićem ne znam šta je, otkad se spanđao sa tim starletama što kaže Živa, otišao je u kurac načisto.

значи нови зеланд нам је последња шанса?

Severna Irska-Švajcarska dakle... jebiga švajcarci prolaze biće u SI 1:0 za domaćina ali će Švajcarci kod kuće sa 2:0 ili 3:1

Hrvatska-Grčka... ovo će proći ko god da prođe proći će nakon produžetaka možda i penala ono 1:1 prva 1:1 druga i onda produžeci

Danska-Irska jebemga ovo sveukupno može biti i najzanimljivije mada nešto bih dao Ircima blagu prednost 2:2 u Danskoj 2:1 za Irce u Irskoj

Švedksa-Italija dve pobede žabara od po 1:0

ирце укењала и група и бараж, лол.

kada pogledam po sastavima, ne bi bilo neko veliko iznenadjenje da dobije novi zeland.nemaju ni jedni ni drugi bas nekih igraca. ne znam kako igraju,al po imenima su nista posebno.

па то нам је највећа шанса да се угурамо у трећи шешир. како је шпанија јебена у другом шеширу??

група смрти: русија, мексико, иран, србија

Pa rusija u prvom, morao neko da ispadne u drugi

A mi necemo proci taman da bude bas ta grupa

Pa rusija u prvom, morao neko da ispadne u drugi

ок, али ми није реално да су на листи пољска или белгија нпр. испред шпаније и да иду у први шешир.

A mi necemo proci taman da bude bas ta grupa

па добро, вероватно бисмо и били трећи фаворити. али сам више мислио као групу смрти фудбала.

Tebi sve nešto nejasno!!!