Prijava

Pa takvi im bili rezultati, brzo se to sranje menja

нормално да ми је нејасно кад је јасно да је све намештено.

шпанци су ми увек били краљеви квалификација и пријатељских утакмица који највише креирају ту листу. не знам кад су задњи пут изгубили.

мрзи ме сад да рачунам проценте, али су нам највеће шансе да извучемо бразил или аргентину из првог шешира (што би нам дало европску или мексико из другог). зато ако се извлачи прво први шешир па редом, да се надамо да ће мексико да западне бразилу или аргентини.

nama je jedina sansa da dobijemo neke trome koji igraju ko da imaju kilu.takvih je malo.neki rusi.grci ako ih usere.i ako nismo sa njima u sesiru.tako ti sto ne igraju fudbal,nego drkaju kurac na terenu.kao mi.i svajcarsku bi dobili.ove brze reprezentacije ce da jebu celu nasu odbranu.prolazice ljudi kroz rukavinu.

A moze i iran i saudijska arabija sta

Ali oni su fanatici ima da trce kao da im zivot zavisi od toga. A mozda i zavisi xd

Jbg, nije ni Muslinu lako, ne mere se od govana pita umesiti. Ja sam generalno hepi što igramo uopšte.
I konačno valjda nećemo da se duvamo pred ovo prvenstvo ko pred prethodna 2, što je još jedan benefit.

Koliko Šveđani nemaju sreće sa ovim žrebovima, žao mi ih malo jbg. Može Grke da usere da prođu na neko ciganisanje. Moram za mrtve Dance da navijam ako Irska prođe neće moći ni ovo prvenstvo da se živi od jebenih irskih navijača i naslova "bravo tako treba irski navijači pomažu raspaloj babetini da pređe ulicu" ili "dok rusi bacaju engleze u nevu pogledajte šta rade irci guraju kolica sa bebom". Muka mi je od iraca i Ace Seltika.

hahah.otprilike je tako.
irski navijaci iz vladivostoka poslali pare za zvecansku.bravo!

Može Grke da usere da prođu na neko ciganisanje.

може бити да хрватима не леже грци, добили су их и били испред њих у неким од претходних квалификација, али су доста бољи хрвати и још тад је грчка била још увек добра репрезентација. сад су скоро имали 0-0-2 против фарских острва. сад су у групи добили гибралтар и "пријатељски" кипар по два пута и имали 1-4-1 у преосталим мечевима. не знам на коју би фору прошли хрвате, али ако прођу свака част.

Ja ne podcenjujem Grke koliko god da im je đubre ekipa, da ne spominjem sad 2004. sećam se prošlo svetsko čini mi se imali bod posle dva kola, igra nikakva u trećoj tekmi gube i ne mogu da se sastave i pred kraj okreću user neki bio i prolaze nmg da se setim umesto koga obale slonovače možda. Ne kažem ja da hrvati nisu ubedljivi favoriti samo da im neće biti lako u svakom slučaju i da grci nisu bez šanse. Može dživdžan na ovo zadnje komotno lolo.

Muslin išao u Francusku da gleda Sergeja, ovaj asistrirao za prvi, pa dao dva, izuo utakmicu izgleda, najbolji igrač bio ubedljivo.

Muslin motiviše xd
Pa neka ga i sad zaobilazi ako ga nije sramota jbg.

E prc, nije išao u svlačionicu da vidi kako se ponaša, da li je dobar za atmosferu u ekipi, ništa od poziva xD

Sunce ti jebem, čojek otkida fudbal, otima se sva Evropa za njega, a Pantelija PROPO ide da ga gleda, pa šta imaš gledati mater ti jebem

http://www.mozzartsport.com/vesti/jedan-dao-drugi-namestio-sergej-dominira-da-li-je-muslin-izasao-iz-kuce-video/182017

Iako su se danas pojavile infrormacije da je selektor Slavoljub Muslin doputovao u Nicu da gleda Sergeja uživo na delu, to za sada nije potvrđeno. Muslin ima stan u Nici, često boravi u gradu na Azurnoj obali i Milinković Savić nije bio glavni razlog njegovog dolaska u Nicu.

Iš'o je kurac da gleda. Do SP ima i Matića da izbaci. Biće premoćni tandem Milivojević - Gudelj.

Piksi je uzeo već rep

Aha, ovo ko Vučić kad kaže da neće biti izbora.