Prijava

djekna je ona baba sto umire, to na slici je radosav

btw. koji ce nam srpski djeko kad imamo mitra kuronju

ne, baba je radosav

Neka navijaju i za Singapur, samo neka se sklone odavde, skupa sa Vučićima, Šešeljima, Đinđićima, Draškovićima itd

И Јовановићима, Чанцима, Николићима.

Ima li neko da ide na Srbija-Svajcarska u Kalinjingrad?
Kojim prevozom i tako to...?

hahhah iz kojeg si ti ormara iskocio

https://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fudbal/promene-u-reprezentaciji-kolarov-novi-kapiten-srbije-matic-zamenik/q5cq2gb
krstaja uvodi novine.
tako i miha uvodio promene od klorava.ne moze broj 11 jer si odbrambeni,moze 3.miha tesko bolestan bio/ostao.
ne znam koji je motiv krstaji.mozda kao fora,sacu da budem drugaciji od muslina i ja sam vlast,pa cu da ovo-ono.zabole me ko ce biti kapiten,ali ovo je varijanta veze nemam,ali cu nesto-nesto da uradim.bez ikakvog smisla,samo da je promena.

matic je vodja u manci, moze ladno i u repki.

kolarov ce da ih vodi po splavovima

Ne može kapiten da bude neko ko igra za Zenit jebeni, logično. Podrška za ovu odluku.

Kolaroc i bane treba da lete iz repke jos 2008. Klasicno ponasanje LEGENDICI repke po terenu

A što nam zviždi maroko himnu lolo

Hahah pa jebeni mudžosi, tačno nisu za bolje od kamile i šatora

dresovi ko da smo poljska, a glavna garnitura ce da bude ko da smo svicarska, moglo je to lepse da se odradi

Ja sam mislio da su oni umereni a vidi ti to

Ahahah ladno LASEROM na prijateljskoj. Ok maroko brate u redu je

Ahahah ali dobacuju se na svojoj polovini nešto bedno 3 minuta a publika oleeee oleeee hahaha koji šou

Ali ovi ih bukvalno biju jbt hahaha kakva kamilarština stvarno maroko iskuliraj brt priatelskita e

Haha maroko zoshto taka be moroko