Prijava

Ja ne znam da l su Mesi i Ronaldo ispalili tako nekog a ne ova naša nabedjena govna jebena

Dobro Mesi možda on je govnarko xd

verovatno ce biti neka peticija da mu se u pancevu otvori kineska robna kuca bez fiskalne kase.da mu se oduzimo.
svi mi znamo da su nasi igraci vecinom supci.

Koji Ronaldo, jel debeli ili pravi?

Jebem vas ja ova tema nije u aktivnim sad.

Moze da prica ko sta hoce, bilo je i zlonamernih predvidjanja pred ovo prvenstvo i da necemo da uzmemo ni bod itd, ali objektivno smo uz ludi island najgotivnija reprezentacija.

Da obrazlozim:

Kolarov kapiten: Legenda Premijer Lige. Faca. Sigurno najpozeljniji muskarac u Mancesteru jos od Bekama i Ronalda. I sigurno jedan od popularnijih levih bekova u skorijoj istoriji.

Tosic: Prcaju ga da je Karleusa ali odigrao utakmicu zivota protiv kostarike

Bane: Legenda i kapiten Celzija. Malo ko moze time da se pohvali.

Milenkovic: ja prvi put cujem za malog ali odigrao je kao da ima 30 godina

Stojke: legenda.

Milivojevic: decko car. Kapiten kristal palasa. Mitrov najbolji ortak. Moze li biti covek kulji od toga?

Matic: sve sto napisem bice malo za ovu velicinu.

Sms: verovatno buduci najskuplji srbin svih vremena

Tadic: prava desetka. Milina za gledati kako igra

Mitar: legenda partizana anderlehta njukasla fulama i svakog sledeceg kluba za koji bude nastupao. Jer je decko faca, harizmatican lik upecatljiv. Superstar. Kao i Kolarov.

Mnogo smo jaki fizicki. Mnogo jaka dva zadnja vezna. Verujte mi, ljudi sirom sveta drkaju na LEGENDE I FACE kakve su Kolarov, Mitar, Milivojevic, Tadic i Matic. Znaci ozbiljno gotivnu ekipu imamo. Mnogo gotivnija od onih polupanaca Pantele Zigare Krasica Jovanovica. Aj sad stavite prst na celo i vidite koje su to ustvari prevare od igraca kad pogledate iz ove perspektive. Ovi momci sad su carevi.

Da li pod Antarom smo eh....

Sirotinjska spika: jedino sa anticem smo igrali fudbal

маестро је скроз у праву

Будимо реални на овој теми сад, ми има да угазимо ову албанију Б, и тако ленто пролазимо групу и укрштамо се са не знам ким, и то можда прођемо :))))

Imamo potencijala da dodjemo do polufinala ako nas usere, s obzirom kako ostali igraju. Realno

Тачно, нисмо ми неки фаворити типа Немачка итд, па да што је неко реко на теми свецко, превише репки трипују да се гаће пред њима требају скидати.

Upravu je Maestro uglavnom. A Antara je gospodin čovek, znamo se, po meni kao taktičar je omanuo ali opet, sirotinjska spika možda, ali za njegovo vreme smo stvarno imali kult reprezentacije u narodu, stadioni bili puni bila lepa atmosfera,kupovali se dresovi, od svih dresova koje je reprezentacija nosila mislim da onaj krstaški ima najviše ljudi, ovaj novi ne znam jel iko kupio, ljudi jedva čekali tekme a sad do utakmice za kostarikom što je zapata govorio narod je mrzeo reprezentaciju i mrzeće je ponovo čim izgube sledeći put.

Dobro to je jer su nam ruzni dresovi mnogo jbg

Ја ћу их волети и кад изгубе 8) Зато што сам прави СРБИН!

Прави Срби не навијају за звезду
Оооооооооооо

Ahaha al s kim jebeno da se druzi sin predsednika jedne balkanske zemlje gde ne zive pickice nego ljudi. Nije ovo usa ili sta znam kanada pickinska pa da se druzi sa alumnijima berklija svira sitar i razglaba o Epiktetu lolo nego se sprema za zivot na balkanu druzeci se sa preljutim lobanjicama sprema se da bude vodja metodologijom ulice. Veliki respect. Pa nece sa stevcom da vadi korenove