Prijava

jbg uvek pisem iz glave, ne konsultujem arhive pa se desi lapsus

Nisam doduse ni trebao da stignem do tog dela posle prve recenice niko ne treba ni da prica sa tobom o fudbalu. Cujes rukavina korektan fudbaler hahahah majko dosao spreman haha pa dok nam preporuka za beka bude da bude spreman do tad ce centarautevima gadjati korner zastavicu na suprotnoj strani

ali pohvala za tebe sto si primetio svakako

U viljarealu igrao desetine utakmica xd pa mrzi me da proveravam ali ako pod desetine mislis jednu desetinu i malo preko za neke 4 godine onda da, u pravu si

Kojem normalnom klubu bre treba bek koji ne ume da centrira pa za koji ce mu kurac

siguran sam da je u Viljarealu odigrao barem 10 utakmica kao starter po sezoni (ako ne i vise), imao je i povreda, a nije bio pune kalendarske 4 godine u timu. To nije mali broj za Primeru i masa kvalitetnih igraca ima manje nastupa.

da ne ispadne da ja pravim Ramosa od njega, ali mi nemamo bolje, to je sta kazem. Kakav je bio desni bek Danilo u Portu, pa koliko je igrao u Primeri i Premijeru za 5 godina?

Lupio sam podatke lepi, kazem ti da me mrzi da proveravam ali ako je imao 30 utakmica za 3 godine od mogucih 150 onda je obicna pusikarina

10 tekmi po sezoni i nije neki standardan igrac.nije bio povredjen i igrao je 4 sezone,ravno 4 sezone.10/38

Da su savezi i klubovi normalni pa bekove ne igraju razni ninkovi, rnici i ostali degenerici imali bi mi mnogo boljih. U ovom momentu je gacinovic 23,7 puta bolji od rukavine a vrv i basta i onaj mali sto je bio mladi repstativac jer je rukavina jedan od najgorih fudbalera ikada iz kostica i bambija tosica.

evo sad sam pogledao ima 60 utakmica u Viljarealu i preko 100 u Valjadolidu, nije to bas mali broj za Primeru, ako sad pogledam nacicu ti barem 10 jacih imena sa manje nastupa za isto vreme, Primera je bauk jebenj za strance...

A i tih 10 vrv nije kao starter. Da je 10 tekmi po sezoni u realu pa da kazes da je dobar prosek al za viljareal koji se borio za opstanak lol

60 tekmi u vilajrealu za 4 sezone je 15 po godini.pitanje u koliko ih je bio starter.za valjadolid nije mogao da igra 100 tekmi u primeri sve i da je svaku igrao,a nije.

a koliko ste vi igrali utakmica u Primeri, evo tačan i egzaktan podatak 60 u Viljarealu i 71 u Valjadolidu, preko 130 utakmica znači u top ligi sveta, pa jebem mu mater koliko smo skloni ponižavanju

Pa i tih 15 je nakupio u kupu i tako tim sranjima, bas cu da pogledam sada i to i koliko puta je bio starter evo

pitanje u koliko ih je bio standardan

pa jeste, generalno je desni bek prva opcija za izmenu kako god se razvija utakmica... ajde malo realnosti molim

Mislim da je Bane i dalje bolji desni bek od Rukavine, bez obzira što je za nijansu sporiji. Naravno, da je Krstajić od početka forsirao tu varijantu (Bane desno, štoperi Nastasić i Milenković) i da mu nije oduzeo kapitensku traku.
Mada, i ja lupam, Krstajić se ionako ni za šta ne pita.

Naravno, nije ni to bogzna kakva solucija, ali ta pozicija nam je baš problematična. A i da nađemo rešenje za to, dok je Krstajić selektor - crno.

to sam greskom napisao.ispravio sam se u starter.kao sto sam i napisao.standardan kod djuke u valjadolidu(klub koji je ispao u to vreme) i onda sporadicna igra u viljarealu.
i da se slozim da je korektan igrac u poslednje 3-4 godine ga nema.

Igrali su i ligu evrope kroz kvalifikacije tako da je od mogucih 60-65 sakupio 15 kolko je to posto nekih 23,7?