Prijava

Hahaha evo tačno priprema da nakon meča sa CG za mesec dana SELEKTOR MLADEN dobije otkaz pa ajmo Jovo nanovo

Mislio sam da pogledam reprezentaciju veceras, ali sam onda odlucio da nastavim sa zivotom.

uzgred vise se potresam kad Bosiljcic place u Greh njenog orla

Dokle ide napredna bolest govori cinjenica da Krstajic o Kolarov nisu hteli da daju intervju sport klubu koji ima pravo prenosa i njihova je obaveza bila da daju izjave posle utakmice. Identifikuju sport klub sa n1 jebeno ej. Jedini dao izjavu Mitar, vaspitan momak opozicija i avangarda.

оном дмитровићу опадне длака са главе сваки пут кад киксне острога ми

trenutno nema sta vise da mu otpadne ;)
juce nije nista kiksnuo.nesto sam komentarisao sa rajom,pa su neki rekli da je njegov gol iz kornera.mozda samo zato sto nije oterao rukavinu od stative,pa sa terena,pa na kraju sa stadiona.odbrana dopusti da im lik nogom suta loptu iz kornera,a igrac sa prve istrcava negde.ona dva rumuna da im das jos 10 puta da ubacuju jedan drugom iz kornera i da su sami na terenu ne bi naboli.

Ja ne znam, evo o tom Dmitroviću ne znam ništa, nemam razloga da imam dobro ili loše mišljenje o njemu, a napravilo se u medijima takav pritisak na momka da je pitanje kad će zasrati i sjebati nešto... ti međusobni obračuni i menadžerske kombinacije koliko to ljudi upropasti, strašno.. juče mi priča jedan mlad momak, bivši igrač Partizana prodat pre vremena napolje šta se radi, povraćao sam... bolji tretman imaju goveda na stočnoj pijaci od fudbalera, barem dok ne uzmu kintu.

Evo mladi u21 se plasirali na Evro, trenutno 8 utakmica u kvalifikacionoj grupi i 8 pobeda...

super su oni to odradili.doduse,grupa je prilicno laka,ali nema veze.nadam se samo da nece igrati radonjic i zivkovic.valjda su izgubili pravo.poceli su kvalifikacije.
edit:izgleda da mogu da igraju.

Brate i da je najlaksa grupa ikada imaju momci 8 pobeda iz osam utakmica tako da rispekt. Jos juce posle preokreta

I ja se nadam da im nece sad uvaliti ovu dvojicu a ni grujica, nek teraju ovako. Steta samo sto ce se za 2-3 godine uvaliti u mulj

Mislim ocekivati od krstajica degenka da uspesno implementira 4 mlada igraca u ekipu koji ni vec slozenu ne ume da vodi kako valja je bas nerealno

pa ne osporavam ja njihov uspeh.mladi skoro pa redovno odlicno igraju.cinjenica je da je grupa slaba.da ne bude kada dodje jaca tekma,pa ne dobiju.kakve picke,pojma nemaju.
krstajic dobije da sastavi tim kada igraju u kovilovu tekmu na treningu izmedju sebe.

Pa i tu da sastavlja jedan tim i da ga vodi izgubio bi od ostatka tj od ovih drugih sto nemaju selektora

Sve dok mlade selekcije budu postizale dobre rezultate, od naseg seniorskog fudbala nema nista. Ako treba nekom da objasnim, objasnicu.

rukavinu cuvamo kao da je zaneti.moze on kavlitetno da igra i sa 40.
bice mi malo i skenj kada bude za 10ak godina odlucio da ne igra za reprezentaciju.

Rulavina je sasvim korektan fudbaler. Uvek je bio korektan, ni manje ni vise od toga. Nije pravio cuda, ali nije imao ni vecih kikseva. Standardan je bio godinama u Njemackoj i Primeri, sad je otisao za parama u Kazahstan, Pravilno je razvijan kao fudbaler, nisu ga prerano spremali za prodaju (pogledaj gore za mladu reprezentaciju), igrao je drugu ligu Srbije do 23 godine valjda, dosao kao jak i spreman u Partizan. Ima jos barem 3 godine ozbiljnog fudbala u nogama i trenutno je najbolji levi bek koga imamo.

u bundesligi nikada nije bio standardan,samo u cvajti.u primeri pre 6 godina kada je trener bio djukic u valjadolidu.jednu ipo sezonu.

ne zajebavaj, igrao je u viljarealu desetine utakmica, jednu sezonu je odigrao skoro celu kao starter. U Dortmundu je bio starter dobar deo sezone. Nije to bas tako kako kazes.

Pa ti ne znas ni dal je levi Ili desni bek a ne kako je razvijan, rekao sam ti vise puta da se ne pravis pametan bez razloga jebo te partizan u usta pisam ti se na partizan najgori klub na svetu haha partizan smrdi napred zvezda

da, lapsus je bio, desni je bek