Prijava

Borićemo se za 4. mesto u ovoj grupi i "prestiž" zajedno sa Litvanijom kako je krenulo

Ova repstacija je na putu da ostvari najveći mogući podvig - ne uspeti otići na sledeće evropsko.

Luksemburg je drugi ahahahah

ako je pameti u tih niskoceonih androida, tako bi i trebalo da bude, potpuna neposlusnost svih faktora dok se ne razmontira ovaj zlocinacki i antisrpski rezim

O jbt, ako je ovde neko DJB, žuti, SZS, 1od5 i tako to, to sam ja, al' ajde molim te prestani.

pusi kurac pigmej

Ne gledam utakmicu samo pratim livescore, pa moram da pitam. Hoće li Srbi i dalje nakon ovoga da pričaju kako je ovaj Dmitrović dobar golman? Jebote gledajući negove igre u La Ligi mogu da potpišem da je barem, ali barem za 2 od ovih 5 golova on zaslužan

SRBIJA DO TOKIJA BREE

Lol, usao Sved umesto Konopljanke, NE DAJTE MU DA SUTA TROJKE!

Đoto
Ne gledam utakmicu samo pratim livescore, pa moram da pitam. Hoće li Srbi i dalje nakon ovoga da pričaju kako je ovaj Dmitrović dobar golman? Jebote gledajući negove igre u La Ligi mogu da potpišem da je barem, ali barem za 2 od ovih 5 golova on zaslužan

Naravno.

Stojkovica su smo hteli da oteraju, osveta proseka i radikalsko-ciganskog kompleksa jbg.

Dobro je bombi ne moras da budes psihicki bolestan na svakoj temi si realan jbt

Gde je sad Celt, zaboravih kako ide ona retard-skripta da edituje nečije postove svaki put.

ne edituje postove, dodaje random tekst onom ko instalira skriptu, mislim to realno mozes i sam u paintu?

Haha, tacno ona bombas zvezdas skripta

Je l ti ono bese tad rece da si se bas bas onako bas naljutio, i vise neces dolaziti? :)

bolesni cigani se uzjogunili, jebo vas vucic

omg, ajde jos koji ako vas ima, pa da odmorimo

Bomb popuši kurac onako bzv