Prijava

sms pristao da igra i kurac je

dodao bih i bojana krkica

ahahahahahahahaha

Ne znamo za pobedu protiv Ukrajine, ali ne obaziremo se na to!

Jebem mater solaku i djilasu,cuj nova s

Srbija igra najružniji fudbal u Evropi, toliko zastarjelo i pregaženo, zapeli u istoriji negdje.

Statično, izgube loptu i onda stoje jedno 5 sekundi pa krenu nazad.

Krstajić: Znam da imamo dosta dobrih centarforova u vidu Prijovića, Jovića... ali igramo postavu sa jednim napadečem i to je Mitrović!

Narod: Au kakav jadnik! Nikad rezultata s njime i ovom njegovom postavom! Jebo ga Mitrović!

Srbija: -remizira protiv Nemačke i Portugalije-

Also

Krstajić: Ok Mitrović je povređen, počinjemo meč sa dva najisturenija, Jovićem i Prijovićem!

Narod: TO NAPOKON! Je l se on to konačno opametio!? E a ovakvom postavom sve osim pobede je neuspeh! Napokon bez onog Mitrovića

Srbija: -U 58. minutu gubi 4:0 protiv Ukrajine-

Ja kad sam video da je Ljajić zadnji vezni, a Kolarov igra u poslednjoj liniji, a ne po krilu u 3-5-2 formaciji, znao sam da ćemo biti šuplji, ali nisam očekivao da ćemo baš primiti 4 komada ovako rano. Biće još, izgleda, publika se naložila.

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...

reprezentacija je u rasulu, Mitrovic je odbio da igra i nije jedini, pola tima je menadzersko sranje

Jok, pola menadžera je timsko sranje

Ko bre odbio da igra?

Dmitrović, Spajić, Gaćinović, Kostić, Jović... Svodnik sa calmom na glavi trenutno na mestu predsednika FSS treba da objasni ko selektira tim

Vagilni, Mitrovic

Povreda Aleksandra Mitrovića pokvarila je planove selektoru Mladenu Krstajiću, bez obzira što bi Prijović trebalo da bude adekvatna zamena, ali "orlovima" će na terenu sigurno nedostajati iskusni Mitrović.

Pitaj Boga kako su ga namolili da udje u drugom

Kakva smo mi drla majko mila. Ljudi se zajebavaju s nama.
Da he Srbija normalna zemlja sutra bi prštake kritike, a poneko bi naslovio “krstajiću odlazi”.

Pošto je to Vučićeva prčija, gledaćemo basket u pozno leto.

Naravno da ne gledam tekmu lolo čak i mrzim sebe što sam ušao na lajvskor da pogledam koliki je rezultat... kao aaajde.

Ne osećam ni gađenje prema ovome što se dešava, davno smo prešli tačku gde više nema povratka.

Citirao bih druga Legasova: every lie we tell, incures a debt to the truth, and sooner or later that debt is payed.

Nije sramota izgubiti od jedne Ukrajine.