Prijava

Na ovaj meč mladih jebeno, sa ovom anti igrom bi i seniori bili ponosni jedino gore od ovakve igre bi bilo da su svi zaseli kraj aut linije, izvadili kurčeve i krenuli da zapišavaju teren kao one prskalice.

Majku im jebem jedino im je još pivo falilo, a de će bolje igrarti kad im je Boda Ninković selektor.

I ja serem, previše očekujem od jedne Austrije, da je toliko loša.

A i jes takmičenje za kurca.

A meni generalno smešnije što mi na istom kao važimo za jedne od najvećih favorita za osvajanje kao tu su igrači koji 2015. osvojiše svetsko za mlade, prođosmo kvalifikacije s 8 pobeda i 2 remija, imamo u ekipi LUKU REAL MADRID JOVIĆA.... i onda dođe Austrija koju naravno čine Srbi, Bosanci, crnci i 3 čestita germana i spuste nas na zemlju.

Proradio u Austrijancima srpski inat

Hajlajt meča što Vukašin potencijalno upropasti karijeru onom momku

Brate mrtvi konji bolje igraju

Naša mlada konjska repka izaziva srbsku mladu repku na utakmicu ako smeju

ozbiljna povreda onog lika iz austrije.
inace,igrali smo ko kurac,a radonjic je po ko zna koji put pokazao da je najmenadzerskiji igrac ikada.rodjena majka ga ne bi onoliko pustala da igra.bukvalno usiljeno ubacivanje beskorisnog lika.

Radonjić je brz, baš brz to stoji, ali to je to. Kontrola lopte, malo je reći diskutabilna, bilo šta drugo, pa ja ne znam da l je iko Radonjića video da radi išta drugo osim što isšprinta s kraja na kraj terena i to je to.

Legenda kaže da jedan Živkovićev šut nije bio izblokiran.

http://mondo.rs/a1195079/Sport/Fudbal/Mladen-Krstajic-predsednik-FK-Radnik-Bijeljina.html

Malo se oprobao kao trener, sad ce malo da se oproba kao predsednik kluba. Posle ce malo da se oproba kao ministar sporta kapiram.

ukoliko se ne varam,on je to bio i pre nego sto je istripovao da je selektor.samo se vratio.
to za ministra sporta i nije toliko daleko.u najgorem slucaju kao savetnik dodoa.on i kusta savetuju.

A jebemti tačno sad ne mogu da izbacim iz glave sliku Mladena Krstajića kao ministra sporta republike Srbije.

skoro se razmisljam, psujemo rukomet, skoro da prestalo i da se prati medijski, sve otislo u kurac, nema ni hajpa, otpisali ih i za kvalifikacije i prvenstvo, a oni tu negde, malo bolji rezultatima od fudbalske repstacije :)

krstajic nece da bude ministar sporta jbt, tu idu ovi iz nisko placenih, tipa vateropolo, atletike.
on ce na neko sekretarsko kurac palac mesto u fudbalskom savezu za pocetak.

Ahahahahaha jebi hahahahahh jebi

Nemojmo rukomet porediti, tu smo bili barem šampioni Evrope na prvenstvu koji smo, doduše sami organizovali.

U fudbal da smo domaćini, trpeli bi za 'leb 30 godine, a ispali bi u grupu

Brate ako su gledali ovo prvenstvo ovi iz Reala će Jovića bez da je odigrao minut na treningu da pošalju na pozajmicu u neki Alkorkorn ili Vitese, u po njega najbolju ruku ga vrate u Ajntraht.

Ovo šalu na stranu, ipak pričamo o Srbiji i fudbalu, ne bi bila ni upola ovolika bruka da naš narod nije bio pretarano ishajpovan kako smo mi jedni od glavnih favorita jer zaboga prođosmo kvalifikacije bez poraza s 2 primljena gola kako imamo u ekipi par igrača koji 2015. osvojiše svetsko za mlade i kako imamo verovatno najveću zvezdu celog turnira u Luki Joviću....