Фудбалска репрезентација Србије

  1. јеботе, што смо добро у одбрани одиграли... али кад убаци Раћу, ја реко' готово је. срећа па погријеших :-)

  2. Jedino što je mene zabrinulo je ono igranje rukom, dva puta na isti način.

  3. Vlajko pre neki dan: "Igramo kukavički fudbal već zbzilion godina.
    Krivo mi samo zbog ovih ajd da kažem klinaca koji se pale na naš uspeh.
    Mislim, daj Bože da ne bude ovako, pa da se mi svi lepo smejemo ovom mom komentaru."

    Tulum maločas: Hahahahaha, evo smejem se tvom komentaru. Hahahahahahhaah :)))

    Sad si uzo trofej Tulume, Tulume! :) Prvo i ja da se nasmejem svom komentaru. :P

    Ja se u životu nisam više nervirao nego za tu utakmicu.
    Sad će mož neko reći da lažem, ali prevideo sam: Crven Klosea i ruku nekog našeg igrača.

    Btw, ovaj moj komentar od ranije...Pa 100% je tačan, opet smo odigrali ko prave kukavice, al smo imali golemu sreću! Ali smo imali i dosta šansi, ali opet se vidi da ne umemo da pobeđujemo, vežu nam se kukavičke noge kad vodimo.

    Samo da ih sad ovi što su ih pljuvali ne dignu opet, i biće sve oke.

    Peki, koja si ti paljevina! :D

  4. Samo, na sledecem treningu lijepo vezati svima ruke lisicama da se ljudi naviknu drzati ruke spustenim. Jebote, ko da igramo rukomet, a ne fudbal :) Al' hvala Bogu, dobro se zavrsi!

  5. U pravu si Vlajko, braniti 1:0 za igracem vise nikad ne moz' da izadje na dobro. Eto, sad smo imali srece i to je to. Ali plan kao plan je definitivno los. :)

    Ja nisam predvideo, ali sam se nadao da ce taj crveni popiti Svabe(sa onakvim sudijom, crveni je bio izvestan, samo je bitno da ga mi ne dobijemo)

  6. Pazi, tulume, kad je Klose dao gol, a sviran ofsajd, znao sam da će to govedo da dobije žuti jer je stao na zub Špancu. Tako i treba, majke mu ga!

    Da me ne proglase za izdajnika, neću više da pričam da smo kukavice, samo ću reči da potpisujem ovo:

    Tulum: "U pravu si Vlajko, braniti 1:0 za igracem vise nikad ne moz' da izadje na dobro. Eto, sad smo imali srece i to je to. Ali plan kao plan je definitivno los. :)"

    Jao kolko volim što sam isprozivo one s Ganinim avatarima :)

    BTW: Na mom avataru i dalje Klose, najveća sisa! :)

  7. Tulum i Vlajko

    Da li ste igrali vi nekad fudbal, pravi fudbal, ne onaj na rukometnom terenu?

  8. Sto bi neko igrao fudbal na rukometnom terenu, pobogu?

  9. па најчешће се "мали фудбал" игра на рукометном терену, терену са истим димензијама као и рукометни.
    ја сам играо једном на "правом", великом терену, и то у патикама, а терен био мокар. стално сам падао на гузицу кад ме противнички фудбалер дрибла јер ми се клизало у пичку материну :-)

  10. Mali fudbal, na školskom igralištu, pametan si, znaš na šta mislim. Elem, ne svidja mi se što rezonujete da smo igrali k'o pičke jer smo se branili pred kraj sa igračem više. Ne postoji ni jedan tim na svetu koji na kraju utakmice ne bi branio gol prednicti protiv Nemačke, pa da ima dva igrača više...

  11. Francky - Nisam! Ali to ne znači da nisam u pravu...

  12. Igrao sam 2-3 utakmice na fudbalskom terenu. Nisu zvanicni nastupi, naravno, ali recimo da sam igrao. :))

    Nisam ni mislio da je trebalo da napadamo kao sumanuti u '92. minutu ili tako nesto. Mislio sam na panicno ispucavanje lopte pocetkom drugog poluvremena.

    Tako samo probali protiv Francuza i razjebali su nas tacno. A to je bilo relativno skoro, mislio sam da su izvukli pouku iz toga.

    Sve u svemu, dobro smo prosli. Steta sto nismo uvalili makar jos jedan, znacie nam gol razlika. Sad cekamo Kengure da iznenade Gance i to je to. :)

  13. Ma mnogo smo sreće imali. To će svako noramlan da kaže.

  14. Много среће... Радовао сам се као никад, вриштао и скако, псовао и све што иде уз гледање такве утакмице.

    Али ако ћемо реално, немци су нас "опрали", са играчем мање били су опасни као да имају 11 играча.

  15. Ma mnogo smo sreće imali. To će svako noramlan da kaže.

    Ukljucujuci i onog blentu od komentatora sto se cudio zasto je Vidic dobio zutaru? :D

  16. '' KRAAAAAAAAAAAAAJ MEČA - će uskoro uslediti. '' - legendarni Aleksandar Stojanović.

  17. Цео кафић се изложио кад је то рекао лик...

  18. Oce da bude milojko umesto Milojka.

  19. Ukljucujuci i onog blentu od komentatora sto se cudio zasto je Vidic dobio zutaru? :D

    Jes i njega :)

    e stvarno sam se drao ko nenormalan, bacao flaše i pljuvao televizor...sad samo da igrači ne polete.

  20. Haha, car. A kad su dosudili penal:
    "Ovakva kolicina ovakvih stvari je za nasu reprazentaciju... stvarno neverovatno"

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.