Фудбалска репрезентација Србије

  1. Hahahaha mlatoni ja idem na slaviju

  2. дајем 2 митровића за једног мијатовића

  3. Mijatovic je onomad vredeo sto slicica

  4. Ahahahahhaha jebemti

  5. мијат уникат са бордером боје пречке

  6. Оће поклањати спорцки журнал постер наших орлова најбољих на свету да лепим на зид _____

  7. Prijovic prica malo bolje od subotica, a za frizuru neznam

  8. E da se zaradujemo i mi malo.

  9. први цигански селектор који је направио нешто са репстацијом

  10. Smijeniti Muslina i Boru Milultinovića postaviti. Naturalizovati nabrzinu trojicu rendom crnaca iz Gane i idemo u polufinale!

  11. Maestro, ti si ozbiljno hendikepiran dečkić...

  12. joj trebate vidjeti Ivanovićev pogled trenutno dok ga Kolunija intervjuiše u miks zonu ahahahahahhahahahahhahahahahahahhahaha jebem te živote

  13. ало бјелогрлић кад ће монтевидео русија те видео

  14. ironija je da ako oćeš da budeš uspešan trener u fudbalu moraš biti ćelav, evo pogledajte Zidana, ili još bolje Muslina

  15. E, čestitao i vučić, evo u dnevniku sad rekoše, dobro je, sad možemo da se radujemo, ja nisam hteo do sad

    ALE ALE BRAVO SRBIJO NAJBOLJA SI

  16. Kad smo kod Montevidea, ljubitelji kosarke vuku tolike komplekse od fudbala (jer ne mogu da prismrde tom sportu po popularnosti i bitnosti) da su morali da cimaju drzavu da prave svoj “montevideo” tj ono govno “bicemo prvaci sveta”. Nisam se udostojio ni da pogledam to sranje

  17. To ti je ko kad tinejdzerke cekaju 00:00 da ti cestitaju rodjendan pa ako ih neko pretekne naljute se xd

  18. ironija je da ako oćeš da budeš uspešan trener u fudbalu moraš biti ćelav, evo pogledajte Zidana, ili još bolje Muslina

    https://www.juznevesti.com/uploads/assets/2014/12/26/44589/800x600_miodrag-jesic.jpg

  19. Ko hoce nek cestita ko nece neka ignorise

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.