Фудбалска репрезентација Србије

  1. djekna je ona baba sto umire, to na slici je radosav

  2. btw. koji ce nam srpski djeko kad imamo mitra kuronju

  3. ne, baba je radosav

  4. Neka navijaju i za Singapur, samo neka se sklone odavde, skupa sa Vučićima, Šešeljima, Đinđićima, Draškovićima itd

  5. И Јовановићима, Чанцима, Николићима.

  6. Ima li neko da ide na Srbija-Svajcarska u Kalinjingrad?
    Kojim prevozom i tako to...?

  7. hahhah iz kojeg si ti ormara iskocio

  8. https://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fudbal/promene-u-reprezentaciji-kolarov-novi-kapiten-srbije-matic-zamenik/q5cq2gb
    krstaja uvodi novine.
    tako i miha uvodio promene od klorava.ne moze broj 11 jer si odbrambeni,moze 3.miha tesko bolestan bio/ostao.
    ne znam koji je motiv krstaji.mozda kao fora,sacu da budem drugaciji od muslina i ja sam vlast,pa cu da ovo-ono.zabole me ko ce biti kapiten,ali ovo je varijanta veze nemam,ali cu nesto-nesto da uradim.bez ikakvog smisla,samo da je promena.

  9. matic je vodja u manci, moze ladno i u repki.

    kolarov ce da ih vodi po splavovima

  10. Ne može kapiten da bude neko ko igra za Zenit jebeni, logično. Podrška za ovu odluku.

  11. Kolaroc i bane treba da lete iz repke jos 2008. Klasicno ponasanje LEGENDICI repke po terenu

  12. A što nam zviždi maroko himnu lolo

  13. Hahah pa jebeni mudžosi, tačno nisu za bolje od kamile i šatora

  14. dresovi ko da smo poljska, a glavna garnitura ce da bude ko da smo svicarska, moglo je to lepse da se odradi

  15. Ja sam mislio da su oni umereni a vidi ti to

  16. Ahahah ladno LASEROM na prijateljskoj. Ok maroko brate u redu je

  17. Ahahah ali dobacuju se na svojoj polovini nešto bedno 3 minuta a publika oleeee oleeee hahaha koji šou

  18. Ali ovi ih bukvalno biju jbt hahaha kakva kamilarština stvarno maroko iskuliraj brt priatelskita e

  19. Haha maroko zoshto taka be moroko

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.