Фудбалска репрезентација Србије

  1. mada ok podsećaš me na amere kad su ispali od trinidada i tobaga i plakali kako su mogli da uzmu ovo prvenstvo jer imaju svecku megazvezdu pulišića
    tužno poprilično

  2. Mertensa sam zab jbg nebitno, poenta price je da nijedan kvalitetan klub ili repstacija ne igra sa dva zadnja vezna. Svabe igraju nesto sa dva centralna vezna i italijani/juventus nesto slicno ali zato imaju dva spica

    Nismo u rangu belgije naravno ali sam jasno rekao da su i oni bili bulja pa im se pojavili neki igraci pa su promenili formaciju. Tako i mi treba da odjebemo dva zadnja vezna (da ne pricamo da smo igrali i sa po tri tj jedan kao bude ofanzivan a ono deki stankovic lol) i da igramo ili sa dva ofanzivna vezna (sergej i tadic) ili sa dva spica

  3. kapiram ja šta ti pričaš ali dva zadnja vezna ne znači podrazumevano defanzivna taktika to moraš da razumeš, jer taj par nije raća petrović nikola drinčić, nego matić jebeni koji ume sa loptom i da da pas i da predribla, i milivojević koji i sam može da pomogne u napadu ponekad i dobar je u odbrani, a ta sa matićem iza sms i tadića ne radi zato što da bi to radilo sa mitrovićem u špicu moraš da budeš dve klase iznad protivnika i da držiš baš preljut posed lopte jer je mitar upotrebljiv samo u šesnestercu

  4. a to sa dva špica ja nmg da se setim ni jednog uspešnog kluba ili reprezentacija koja igra sa dva špica u 2018, to je ekvivalent igranju na poust ap u nba u današnje vreme kad svi šutiraju trojke, zastarelo

  5. Pa sam si sebi odgovorio na pitanje: moras da drzis preljut posed lopte = matic savic tadic

    Ili sutnuti mitrovica u kurac

  6. e tu je začkoljica jer osim mitrovića imamo samo prijovića

  7. Tako i onomad spanci nisu imali krstenog spica pa del boske gurnuo fabregasa napred i teraj samo

  8. То је функционисало зато што је имао Ћавиниесту иза себе. Ко би нама играо лажну деветку?

  9. Vama vedad ibisevic a nama npr milivojevic jer ima visinu, igru ledjima i ume da je odlozi bilo kome ko naidje bilo krilo bilo veznjak

    Mislim ovo je vec naucna fantastika ali ono do sada je realna spika

  10. ima visinu, igru ledjima i ume da je odlozi bilo kome ko naidje bilo krilo bilo veznjak

    mitrović u suštini

  11. Pa u sustini nije. Mitrovic dodje do nje i onda je prdekne 12m od onoga kome je hteo tako da je kljucna rec u recenici iznad bila UME

  12. Dobar je Vedo, mada mi već imamo Đeku pa nam ne treba to eksperimentiranje. I saftaj ga nerasni, nisam ja bosanac već Bošnjak. U svakom slućaju, sretno susjedi!

  13. Koga boli kurac za vas, ni vas same pa smarate nas i trpate se ovde, šukurac

  14. objektivno mislim da bi pola srbije rado popušilo kurac za jednog srpskog djeku

  15. Inace najjace ti je kad postoji fudbalska reprezentacija Bosne, bela drvena bojica...

    60% drzave ne interesuje uopste, od ostalih 40% vecina navija za Tursku i Albaniju. Znaci drzava u kojoj procentualno 90% naroda navija za druge drzave.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.