Фудбалска репрезентација Србије

  1. Uuuuu lepa akcija

  2. Je l' se ovo kolarov pičkara sa tadićem ili mi se čini samo

  3. Ma daj bre ljudi, bolji smo sigurno od ekipe čiji navijači posle vezana slovima DVA pasa, kreću sa olee olee

  4. Kako su ih predriblali naši pa ko dečicu

  5. Hahahaha ma aj beste u kurac bre

  6. E jadna li nam majka

  7. UTAKMICA JE BILA PRAVA TAKMIČARSKA NA GOL VIŠE

  8. Prokleta tema ko kladionica jebeno, bešte odavde dok nas ne razvuku ko gibanicu

  9. Bukvalno random štoper iz jsl >>>>>>>>>Maksimović

  10. Posle kazu ne treba mustafa i dusko tosic i mitrovic kosovar sto skida dronove a ja kazem e pa niste u pravu

    KRIv je maksimovic ali i golman jer ne sme lopta da mu pada na 3m od gola na drugoj stativi jbg

  11. Pre biram ovakvu neku ludu prijateljsku protiv ovih orkova nego ono pederisanje 2010: hajmo samo igrače iz naše lige poslati protiv japana. Pobedili japan, 3:0, glupi srbin rezonuje : ako smo jebali japan s igračima iz jelen lige, šta li ćemo na sp uraditi, jebaćemo.

    Epilog: japan ispao u osmini gusto na penale.

    Srbiju jebao kejhil kurcem u picku

  12. Inače novi dres je teški fušeraj ona zastava vertikalna je plastična nalepnica najodvratnija koja se nabora, pa ozbiljniji momci koji drže do sebe i ne haju mnogo za obim struka, kao što smo Coa Mitrović i moja malenkost, nespokoj blagi doživljavaju.

  13. Taj meč sa Japanom je svedočanstvo nestručnosti i egoizma prevaranta Antića. HEJ, ti tripuješ neku nadmoć protiv Japana, par meseci pre SP, umesto da uigravaš, ti šalješ Neca Tomića i Deksija Lekića u neku Nagoju, kao oni konkurišu jebote da budu u tvom timu bogova.

    I ako su nas jebali.

    Selektor Mladen je čovek na zemlji i neće napraviti takvu grešku

  14. Ispravnost odluka selektora mladen, pokazaće konačan ishod ove utakmice

  15. Mislim da je u srpskom genetskom kodu upisano da ne možemo uputiti kršten centaršut.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.