Фудбалска репрезентација Србије

  1. Centarsut je stvar koja se vezba, a mi Srbi bas i nismo skloni takvoj vrsti aktivnosti.

  2. Na dresu naše ekipe ima 3 nijanse crvene boje. Iz dva razloga. Prvo, magijsko svojstvo broja 3, i privrženost Srba Svetom Trojstvu.

    Drugi, isto simboličan, kao podsetnik da su Srbi za slobodu, prolivali tri vrste, tri nijanse krvi: vensku, arterijsku i kapilarnu.

  3. Наравно да се мора вратити Муслин

  4. Не због ове утакмице, већ генерално.

  5. ne znam ko je mrtviji, repka ili ovaj voditelj

  6. Imam osecaj da je Muslin vec bacio neku kletvu kao onaj Gutman ili kako vec na Benfiku, i sledece prvenstvo necemo ni da docekamo.

  7. ladno sam stavio 1 na srbiju na tiket reko vidi ok kvota

  8. Reprezentativni dres je jebački samo ako ga radi adidas, nebitno kakve su boje i obrnuto sranje je kad ga radi bilo ko drugi pogotovo puma. Puma jedino žabarima uradi gospodske dresove ostalim ekipama, koje su uglavnom ciganske uradi još ciganskije dresove pa im digne ciganluk na kvadrat, sa druge strane bih na prošlom sp, zastava im logo varte, grb kontura države i opet su imali lepe i jednostavne dresove. Jedini naši lepi dresovi su oni iz Francuske kad nam je adidas radio.

  9. Ako još jednom negde čujem to nostalgisanje o adidasovom dresu iz 98' usraću se. Ceo fejs samo o tome kenja, ceo tviter. Alo, 98' je prošla, zalizani je promašio penal. Idemo u nove pobede. Pod barjakom selektora Mladena.

  10. Ja nisam nostalgičan, bio dete malo tad ni ne sećam se tog spa ali jači, realno, dres bio nego oni lotto scg (Žigićev 19 prvi original dres koji sam kupio) i oni krstaški posle.

  11. sto zvizde maksimovicu dao im dva gola

  12. Petar Pan Pezo$
    ne znam ko je mrtviji, repka ili ovaj voditelj

    Mislis komentator? nije ovo kviz znanja brt

  13. Sto ne igra svemoguci SMS? :S

  14. Ne znam ja, rekose da taj decko moze da nam donese titulu, oterase Muslina zbog njega, pa zato pitam..

  15. Cuvamo se za prvenstvo, i taktiku i snagu. Mislim da igramo sa 10% snage. Da hocemo, dobili bi 7:0
    Glumimo ranjenog lava ;)))) najjaci smo inace, brazil gubi 5:0
    finale lagano

  16. Povređen je SMS

  17. Da nam je muslin selektor ane mladen dobili bi ovo četri nula izi

  18. Lagane pobede brazila, kostarike i švajcaraca

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.